Objevte tajemství ukrytá v síle rostlin a hoďte vrásky za hlavu

06.04.2023

Naše pleť ztrácí s přibývajícími roky svou pevnost a svěžest. Pokožka hůře odolává vnějším vlivům a začínají se objevovat první linie a vrásky. Výběrem vhodných účinných produktů ale můžeme čas alespoň trochu obelstít a správnou kosmetickou rutinou si pleť udržet dlouho mladistvou, zářivou a plnou života. Tajemství hledejte v přírodě!

Právě v přírodě a jejím bohatství hledá inspiraci francouzská značka Yves Rocher již od svého vzniku v roce 1959. A po mnoha letech intenzivního výzkumu se odborníkům na rostlinnou kosmetiku podařilo díky kombinaci dvou unikátních látek, extraktu z ořechů tagua (slonovníku velkoplodého) a rostlinného nektaru z pupenů šeříku vytvořit jedinečnou řadu Anti-Age Global . Již po pár dnech používání je pleť rozjasněná a sjednocená, vrásky jsou jemnější a tvorba pigmentových skvrn je redukovaná.

Poklad zvaný gemoterapie

Slyšeli jste už někdy o gemoterapii ? Název pochází z latinského "gemmae", což znamená "drahé kameny". V pupenech se nacházejí všechny látky nezbytné pro život i růst rostliny – vitaminy, minerály a další živiny. Přímo v srdci laboratoří Yves Rocher se ze společného úsilí našich botaniků a vědců studujících účinky rostlin zrodila díky gemoterapii zkoumající pupeny rostlin jedinečná bioinspirovaná aktivní složka působící proti stárnutí pleti.

Intenzivní obnova, zpevnění a revitalizace přes den i během spánku

Pokud chcete komplexní přístup v péči o pleť se známkami stárnutí, vyzkoušejte účinné duo – denní a noční sérum Anti-Age Global. Denní vysoce regenerační sérum zpevňuje a posiluje celkovou aktivitu buněk. Pleť je okamžitě zářivější a každým dnem mizí známky stárnutí.

Dvoufázové regenerační sérum na noc během spánku pleť regeneruje a opravuje. Jeho ultra-penetrační dvoufázová textura s dvojnásobnou koncentrací Rostlinného nektaru z pupenů, jojobovým olejem, extraktem z jablek a brutnákovým semínkem umožňuje pokožce regenerovat rychleji, pleť je hladší a zářivější.