CandiFlora 90 kapslí + Pillbox GRATIS

31.03.2023

Candida = kvasinka. Kvasinky se mohou usazovat za nehty na nohách i na rukou, tvoří bílé až žlutavé skvrny. Přemnožené kvasinky ve střevě vyrábějící plyny mohou mít na svědomí pocit plnosti po sladkých jídlech. Nedostatek minerálů a vitamínů v těle mohou způsobit právě kvasinky.

Black Seed - Černý kmín (Nigella sativa) je rostlina, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití v tradičních asijských medicínách. Jedná se o jednoletou bylinku původem z Asie, která je cca 35 cm vysoká. Semena černého kmínu jsou používané v tradičních asijských medicínách jako Ájurvéda a čínská medicína již tisíce let. Černý kmín je u nás možná trochu méně známý, ale jako součást své tradiční medicíny ji používali již i staří Egypťané za dob faraona Tutanchamon a Hippokrates on něm psal ve svých textech.

Černý kmín (Nigella sativa) je bohatý na vitamín A, řady B (zejména B1, B2, B3 a B6), D a E, kyselinu listovou a minerály (vápník, hořčík, železo, zinek fosfor, měď a draslík). Dále obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega-3 a 6 ve vhodném poměru.

Berberine HCL (berberin hydrochlorid) je nejběžnější přirozeně se vyskytující formou přírodní sloučeniny berberinu. Berberin je alkaloid získávaný, jako výtažek z různých druhů rostlin. Berberin ovlivňuje mimo jiné i metabolismus aktivací enzymu AMPK (AMP-aktivovaná protein kináza), kterému se říká "hlavní spínač metabolismu".

Náš Berberin je získávaný z kořene Dřišťálu obecného. Dřišťál obecný je bylina, která hraje velmi významnou v tradiční čínské i ajurvédské medicíně již tisíce let. Roste v Indii a Nepálu v oblasti Himálaje, přirozeně se vyskytuje i ve vlhčí části Srí Lanky.