Odhalte tajemství dokonalé čistoty a svěžesti

07.10.2021

Kolik času věnujete péči o svůj zevnějšek? Abychom se cítily sebejistě, chceme mít perfektní účes, dokonale upravenou manikúru a bezchybný make-up. Věnujeme však stejnou pozornost svým intimním partiím? Pravidelnou péči bychom rozhodně neměli opomíjet. Pocit čistoty a svěžesti je totiž k nezaplacení! Znáte hlavní zásady správné intimní hygieny?

Běžné mýdlo nestačí

Věděly jste, že pro intimní ženské partie je vhodnější upřednostňovat sprchu před vanou? Pokud se chcete cítit jako v bavlnce, rovnou také zapomeňte na obyčejná tělová mýdla. V intimních partiích totiž převládá kyselé pH, které mohou běžná mýdla narušit. Porozhlédněte se po produktech určených přímo pro intimní hygienu, které jsou maximálně přizpůsobeny ženskému tělu. Vhodně zvolená péče dokáže vyrovnat pH a výrazně zmírnit riziko podráždění i nepříjemných intimních problémů.

Přírodní péče speciálně navržená pro ženy

Při výběru správné intimní péče bychom měli dbát zvýšenou pozornost složení, které by mělo být účinné, ale zároveň šetrné. Česká značka Onclé představila v nové řadě BIORGANIC 100% přírodní péči pro intimní partie. O důkladnou hygienu se spolehlivě postará Intimní mycí emulze pro citlivou pokožku. Díky obsahu přírodního BIOLINU P a kyseliny mléčné podpoří přirozenou mikroflóru intimních míst. BIO šípkový extrakt pokožku vyživí a zklidní. Díky jemnému složení je mycí emulze vhodná pro každodenní péči a zanechává příjemný pocit osvěžení a čistoty.

Intimní hygiena na cestách

Unikátní novinkou v oblasti ženské hygieny je bezoplachový Intimní čisticí olej se svěží citrusovou vůní, který se zaručeně stane vaším oblíbencem a věrným parťákem na cesty. Díky praktickému balení, snadnému použití bez nutnosti oplachování a 100% přírodnímu složení naprostou jedničkou pro vaši každodenní svěžest.

V sehrané dvojce produktů Onclé Biorganic navržených speciálně pro ženy najdete šetrnou a spolehlivou přírodní péči vhodnou pro každý den, ať už jste doma nebo na cestách.