Odměňte své tělo a mysl po dlouhé zimě

15.03.2022

Nedostatek vitaminu D, věčný CHLAD a šero mají za následek nejen špatnou náladu, ale také únavu, častějsí nemoci a povadlou pleť. Neváhejte proto a naplánujte si víkendový pobyt v pětihvězdičkovém lázeňském hotelu Nové Lázně. Krátkodobá, avšak účinná a komplexní kúra udělá pro vaše tělo i mysl opravdové divy.
Pětihvězdičkový hotel Nové Lázně patří mezi sedm hotelů skupiny Ensana v lázeňském městě. Je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít luxusní zážitek plný klidu a pohody, který v sobě spojuje péči o tělo i mysl, skvělé služby a nezapomenutelné prostředí.

Mezi jeho hosty patřili takoví velikáni jako Johann Wolfgang Goethe, Fryderyk Chopin, Nikolaj Vasiljevič Gogol, Richard Wagner a Ema Destinnová, nebo dokonce anglický král Eduard VII. Ten si hotel oblíbil natolik, že zde byla zřízena jeho kabina, nazývaná Královská kabina. Ta se v původním stavu dochovala až do dnešních dní a její služby můžete vyzkoušet i vy.

To hlavní, co ale hotel Nové Lázně nabízí, jsou proslulé profesionální zdravotní procedury, které jsoudoplněny také o wellness a kosmetická ošetření. Pro hosty jsou připraveny masážní, balneoterapeutické a hydroterapeutické procedury, popíjení léčebné vody, speciální minerální koupele, bahenní zábaly či inhalační terapie. Odpočinout si můžete také v úchvatném prostředí římských lázní, které v sobě snoubí historii s ozdravnou relaxací. K dispozici jsou vám dva bazény napájené z hotelového pramene vyzdobené krásnou dlažbou a mramorovými sloupy z roku 1896. Na římské lázně navazuje saunový komplex s finskými saunami, saunáriem, parní saunou a kryosaunou.

Připravte své tělo a mysl na blížící se jaro s pomocí balíčku Wellness v lázních, jehož základním atributem je především odpočinek. Balíček s délkou pobytu na dvě noci obsahuje dvě procedury na dospělého, a to minerální koupel s přírodním CO2 a suchou plynovou lázeň CO2. Navíc získáte volný vstup do římských lázní, volný vstup do aqua wellness centra v hotelu Hvězda a samozřejmě uvítací nápoj. Tyto speciality jsou rovněž součástí balíčku Relaxační a omlazující péče, díky němuž se můžete nechat rozmazlovat o minimálně jeden den navíc i včetně polopenze. Dopřejte si relaxaci spolu s uvolňujícími tělovými a obličejovými procedurami, jež na osobu zahrnují 1x minerální koupel s přírodním CO2 se solí z Mrtvého moře, masáž teplým masážním olejem ze svíčky a 1x parafínové ošetření rukou.

K wellness víkendu patří také možnost nechat se hýčkat, a tak je samozřejmě možné využít i wellness a beauty služby hotelu jako masáže a rituály nebo kosmetická ošetření pomocí přípravků přírodních značek Pharmos Natur a Comfort Zone. K naprosté dokonalosti chybí už jen poslední, péče o nehty. Nevynechejte proto ani kvalitní manikúru či pedikúru.

Začněte s péčí o své tělesné i duševní zdraví právě v Mariánských Lázních. V prostředí se staletou lázeňskou historií, jež nabývá na prestiži i díky nedávnému zařazení do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Více na www.ensanahotels.com.