Odstartujte prázdniny velkolepě, přijďte si udělat radost do Hamleys!

27.06.2022

Třikrát hurá! Školnímu zvonění pro letošní školní rok odzvonilo a začínají vytoužené prázdniny.

Tak je přijďte 30. 6. odstartovat do Hamleys, zážitkového hračkářství se senzačními atrakcemi. Nezapomeňte si přinést svá vysvědčení. A žádný strach! Jedničky ani pětky se zde nepočítají, potěšit chtějí každého školáka za jeho celoroční snažení!

A na co se můžete vlastně těšit?

Od 11:00 bude na žáky a studenty čekat Hamleys Principál, který odmění každého, kdo své vysvědčení za školní rok 2021/2022 nezapomene doma, a to tím, že své vysvědčení promění ve vstupenku na kolotoč zdarma!

A ten, kdo se Principálovi pochlubí, na jaká letní dobrodružství se připravuje, dostane navíc poukázku na slevu k nákupu, aby si mohl ke svým plánům vybrat odpovídající hračku, která ho bude při jeho zážitcích doprovázet.

Na akci nebude chybět ani maskot, medvěd Hamley, který je připraven dát tolik high five, kolik si děti zaslouženě vyžádají.

Chybět nebudou ani tradiční průvody v čele s Principálem a Hamleys postavičkami. Za zvuku bubnů se půjde pochodem kolem hračkárny, jenž vyústí u Benátského kolotoče, na kterém se budou moci všichni zdarma svést.

Speciálním hostem tohoto báječného dne je breakdance škola, Prague Breakin School. Tato taneční škola z Karlína učí děti tančit už od věku 5 let. Pozvání přijal i zkušený mistr tance, Honza Pentifull, který si své know how nenechá pro sebe. Nejen že předvede, co opravdu umí, ale mezi 14:00 a 17:00 hod. bude společně s ostatními zástupci taneční školy dávat lekce každému, kdo bude mít chuť se něco naučit.

Tak vyrazte z lavic rovnou za dobrodružstvím a zábavou!

www.hamleys.cz
Na Příkopě 14, Praha 1
Otevírací doba: pondělí-neděle: 10:00 - 20:00