Okouzlující atmosféru svatebního dne vytvoříte se Svítícími písmeny

18.02.2023

Způsobů, jak podtrhnout atmosféru svatebního dne, je celá řada. K zaručeným a stále více populárním patří hra světla. Promyšleným nasvícením se obyčejný prostor promění ve slavnostní místo. Písmena, svítící řetězy či žárovičky umí hotové divy. Na tipy a novinky v této oblasti jsme se zeptali majitelek půjčovny a e-shopu Svítící písmena.

Za Svítícími písmeny stojí dvě nejlepší kamarádky, Brita a Tereza. Obě milují dekorace, oslavy a světýlka, což nevyhnutelně vedlo k založení Svítících písmen. Nabízejí světelné dekorace nejen k prodeji, ale i k pronájmu. Seženete tady svítící a neonová písmena včetně české diakritiky, různé tvary jako šipky nebo srdíčka, řetězy či svítící magnetické tabule, na které si křídou napíšete, co jen chcete.

Světelné dekorace na svatbách jsou stále oblíbené. V čem je podle vás jejich kouzlo?

Rozhodně to krásně dokreslí atmosféru celé svatby. Naše písmena, symboly a svítící žárovkové řetězy nejen pěkně rozzáří prostor, ale udělají zároveň i moc hezkou atmosféru. Pokud si novomanželé vytvoří z našich písmen své iniciály, stane se to i osobní dekorací a vhodným prvkem pro svatební focení.

Liší se nějak jejich použití v létě a v zimě?

Tak samozřejmě při letních svatbách se hlavně naše dekorace umisťují do zahrad, na terasy a do venkovních altánů a stanů. Na zimních svatbách zase krásně osvítí vnitřní prostory, jako je taneční parket, foyer, slavnostní tabule atd. Zkrátka to nejlépe vystihuje naše moto: Sestavíme cokoliv, zasvítíme kdekoliv.

Jsou i v této oblasti nějaké trendy? Pokud ano, co se chystá na sezónu 2023?

Od minulého roku jsou velkým hitem i neonové nápisy a neonová písmena. Hodí se to na určitý typ svateb, ale když se vhodně zakomponují, vytvoří velmi zajímavou a hezky bláznivou dekoraci. Proto jsme pořídily několik neonových nápisů (Šťastně navěky, Láska, Crazy in love, Let´s party, Best day ever atd.) a opět celou řadu neon písmen. Tento trend bude určitě pokračovat i v letošní sezoně, a proto budeme náš sortiment dále rozšiřovat.

V posledních letech také sledujeme větší oblibu českých slov jako například LÁSKA, RADOST a podobně. V nabídce máme totiž i háčky a čárky, takže nic není problém. Také je populární vytvořit si z malých písmenek svůj vlastní svatební hashtag nebo příjmení novomanželů.

Kontakty

Nadchlo vás to a osvětlenou svatbu prostě musíte mít? Kontaktujte Svítící písmena a domluvte se. Ale neváhejte, ať na vás ještě něco zbude.
● Web: https://www.sviticipismena.cz/
● Facebook: https://www.facebook.com/sviticipismena
● Instagram: https://www.instagram.com/sviticipismena/