OMX Kolagenový nápoj s unikátní tradiční japonskou recepturou

11.03.2023

OMX kolagenový nápoj Dr.OHHIRA® obsahuje všechny tři základní typy kolagenu (kolagen typu I, II a III) ve formě kolagenových peptidů (hydrolyzovaný kolagen), které vynikají až 100 násobně nižší molekulární hmotností než kolagen v nativním stavu a tedy násobně vyšší vstřebatelností a využitelností pro organismus.
Jedná se o mořský, rybí kolagen v tekuté podobě uzavřený v praktických ampulkách obsahujících denní dávku 7 750 mg kolagenových peptidů.

OMX kolagenový nápoj Dr.OHHIRA® ale není jen kolagen nejvyšší kvality. Obsahuje také další dvě aktivní složky, zásadní pro tvorbu kožní buňky: kyselinu hyaluronovou a elastin. Všechny zmíněné aktivní složky mají velmi nízkou molekulární hmotnost a díky tomu velmi vysokou vstřebatelnost. V nápoji je dále obsažen Koenzym Q10 a vysoká dávka vitaminu C v přírodní formě. Ten podporuje optimální tvorbu kolagenu a tím přispívá k normální funkci kůže, kostí, chrupavek, krevních cév, dásní a zubů a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Zcela unikátní složkou OMX kolagenového nápoje Dr.OHHIRA® je fermentovaný rostlinný extrakt OMX. Rostlinný extrakt OMX se vyrábí tradiční japonskou fermentační technologií. V průběhu celého roku se různé rostliny, které se přirozeně pěstují v Japonsku, shromažďují a ukládají do fermentačních kádí. Rostliny se ukládají do nádob ve vrstvách a během prvního roku se neustále mísí, dokud se postupně nezmění v homogenní hustou hmotu. Extrakt pak zraje další 4 roky a výsledkem je fermentovaná pasta s bohatým obsahem prebiotik, probiotik a postbiotik.

OMX kolagenový nápoj Dr.OHHIRA® je připraven k přímému použití v tekuté formě, v praktických lahvičkách odpovídajících jedné denní dávce. Díky tekuté formě a přítomnosti OMX fermentovaného rostlinného extraktu je nápoj rychle a snadno stravitelný. Nemáte pocit těžkého trávení.

Oproti běžným kolagenovým přípravkům představuje zásadní výhodu také fakt, že OMX kolagen při zachování optimálního účinku stačí užívat už ve 3-4 ročních kúrách. Jedna kúra se skládá z 10 lahviček. Délka kúry je 3 týdny. Během prvních 5 dnů se doporučuje užívat jednu láhev (20 ml) denně, poté dva dny vynechat a následně jednu láhev každý třetí den. V případě potřeby můžete zapít vodou nebo nápoj s vodou přímo smíchat. Výrobce uvádí, že nápoj je možné užívat dlouhodobě, ale k dosažení požadovaného efektu stačí již zmíněné 3-4 kúry ročně. Nicméně pro výraznou saturaci obsaženými složkami je možné kolagenový nápoj užívat i denně.

Příjemnou třešničkou na dortu je pak příjemná vůně a chuť lesního ovoce.

Objednávejte na: www.omxprobiotika.cz
FB: OMX CZ
IG: OMX_CZ