Onyx je profesionální americká kosmetika do solárií ze slunné Floridy

01.07.2021

Luxusní, bezpečné a zdravé opalování, ošetřená hydratovaná pokožka. To je ONYX. Široká nabídka opalovacích akcelerátorů, bronzerů pro ty, kteří chtějí odejít ze solárka ihned opáleni. A samozřejmě také pálivý prohřívací tingel krém pro nejnáročnější klienty. Rychlost a kvalita opálení vás ohromí. I za běžnou cenu pocit luxusu dotváří u našich krému jedinečná parfemace. Tyto vůně vás prostě dostanou. Z opalovacích krémů ONYX budete nadšeni.

Každá a každý z nás, bez rozdílu věku chce vypadat dobře, být zdravý, cítit se lépe a taky okouzlit svým vzhledem. A proto mnozí z nás navštěvují solária, umělé sluníčko, které nás nejen zahřeje, ale také opálí, abychom se zkrášlili anebo připravili na delší pobyt na slunci.

Podmínkou dobrého opálení je nejen kvalitní solárium, bezpečné UV trubice, ale i vhodná a účinná kosmetika, která nejen chrání vaše tělo a kůži, ale taky napomáhá k rychlejšímu a výraznějšímu opálení a zhnědnutí vaší pokožky.

Opálení je přirozená reakce kůže na UV záření. Pokožka si tak vytváří ochranu proti slunečním paprskům. Opálení tedy kůži nepoškozuje, naopak ji chrání před spálením. Velmi důležitým výsledkem opalování je tvorba vitamínu D.

Jeho význam je v resorpci vápníku a fosforu v krvi. Vitamín D je proto významný pro zdravé, nepoškozené a silné kosti.

Vitamín D je rovněž důležitý pro správné fungování imunitního systému. Dlouhodobý nedostatek vitamínu D je prokazatelně spojen s vyšší náchylností k tzv. akutním respiračním infekcím a chřipce. Tento vitamín je rovněž důležitý v různých imunodermatologických procesech (např. léčba lupénky).

Solárium také zmírní bolest kloubů, blahodárně působí na krevní oběh a jako prevence proti zimní depresi (SAD).

Každý by měl rovněž navštívit solárium před cestou na jih k moři, kde je sluníčko agresivnější a snáze a rychleji se můžete spálit. Rozumné a bezpečné opalování je pro zdraví velmi prospěšné.

Rozhodně se však neopalujte v soláriu bez opalovacího krému. Vhodný krém do solária chrání Vaši pokožku, hydratuje a mnohem rychleji a lépe se opálíte. Je to způsobeno množstvím podpůrných ingrediencí a vitamínů obsažených v krému.

Přejeme krásný, do bronzova opálený, dlouhotrvající vzhled, skvělý pocit a duševní pohodu.

www.solarnikosmetika.eu