Ošetření pro pleť s nadměrným mazotokem a sklonem k akné z Výzkumného a rozvojového centra Guinot Institut Paris!

28.04.2024

Manuální ošetření Équilibre Pureté
Jak poznáte, že máte mastnou pleť? Mastná pleť má sklon produkovat více mazu, než byste si přáli, pleť se leskne a nedrží na ní make-up, máte rozšířené póry a často se na ní tvoří vyrážky a černé tečky, rovnováha pokožky je narušena. Původcem může být řada vlivů: hormony, nezdravá životospráva, stres, znečištění, cigaretový kouř a pod. A právě tyto faktory spouští následující nedokonalosti: lesk, rozšířené póry, černé tečky, zarudnutí a pod.

Manuální ošetření Équilibre Pureté je čistící a vyrovnávající ošetření, které obnovuje rovnováhu a čistí pokožku, eliminuje nedokonalosti a lesk.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti zvláště pro smíšenou a mastnou pleť.

Tajemství ošetření:

1. TEPLÁ EXFOLIACE

Prvním krokem ošetření po odlíčení pleti je teplý enzymatický exfoliátor - ohřívající gel s exfoliačními enzymy. Exfoliátor obsahuje zeolitové krystaly, které mají ohřívací účinek, vytvářejí mírné teplo při kontaktu s pokožkou. Otevřou se kožní póry, což pomůže eliminovat sebum a extrahovat černé tečky. Další účinnou látkou exfoliátora je extrakt z papáji s jemnými enzymatickými účinky, který nepoškodí křehkou pokožku. Eliminuje odumřelé buňky, které zatěžují pokožku a ucpávají póry. Podporuje obnovu buněk pro bezchybnou, zcela novou pokožku.

2. ČISTÍCÍ MASKA

Po exfoliaci nasleduje aplikace hloubkově čistící a vyrovnávající masky s čistícím jílem. Maska obsahuje kombinaci bílého a zeleného jílu, která čistí pokožku hloubkově absorbováním přebytečného mazu a eliminací nečistot z povrchu kůže a obnovuje rovnováhu pokožky. Po masce následuje manuální čištění pleti, vyčistí ucpané póry.

Po exfoliaci a aplikaci masky je pokožka více poddajná a póry jsou změkčené a menší, zároveň je extrakce resp. čištění lehčí a méně bolestivé. Maska nevysušuje pokožku, zanechává ji poddajnou a póry rozšířené. To umožňuje optimální extrakci.

3. APLIKACE SÉRA ACNILOGIC CREAM

Závěrečným krokem ošetření je aplikace regulačního krémového séra na mastnou pokožku.
Tento unikátní přípravek obsahuje aktivní složku ACNICIDINE KOMPLEX, který pomáhá bojovat proti přebytku sekrece a hyperkeratinizace, omezuje šíření bakterií způsobujících nedokonalosti, obnovuje epidermální kyselost na podporu optimální rovnováhy pokožky, stahuje kožní póry, viditelně koriguje nedokonalosti a eliminuje lesk.

Celé ošetření trvá 40 minut. Po ošetření získá pokožka zdravou rovnováhu, nedokonalosti jsou potlačené, textura pokožky je hladší, kožní póry viditelně stažené, pokožka je čistší a bez lesku. Vyzkoušejte ošetření v jednom z našich autorizovaných Guinot salonů.

 Seznam salonů naleznete na: www.guinot-paris.cz.