Oslňte své okolí krásnými a zdravými vlasy s komplexní výživou YAVANIE HAIR

24.04.2023


Dodejte vlasům přesně ty živiny, které pro své zdraví potřebují, aby byly co nejzdravější a kvalitní.
Zdravé vlasy by se neměly nadměrně mastit, nejsou suché, nelámou se a jsou pružné a uhlazené, také nemají roztřepené konečky. Pokud se vás některý z těchto bodů týká, čtěte dál.

Vaše vlasy totiž ke svému správnému růstu a zdravému a krásnému vzhledu potřebují výživu. Jsou to látky, které pomáhají budovat strukturu zdravých vlasů, to znamená vitaminy, minerály, aminokyseliny, mastné kyseliny, rostlinné extrakty. Jakmile vlasům některé důležité látky chybí, okamžitě se to projeví na jejich kvalitě. A nepomůže ani kvalitní šampon nebo sebelepší zábal.

YAVANIE HAIR je komplexní přípravek určený speciálně na výživu vlasů, nehtů a pleti.
Koupit s kupónem PRIMAZENA10
www.yavanie.com

Tato měsíční kůra obsahuje nezbytné vitaminy skupiny B, zejména vitamin B6 (pyridoxin), vitamin C, vitaminy A, D , aminokyseliny a minerální látky jako železo, zinek nebo měď. Jejich účinek je dobré podpořit obsaženým koenzymem Q10.

Vedle hlavní složky hydrolyzovaného kolagenu obsahuje také jedinečný astaxanthin a kyselinu hyaluronovou.

Přítomná kopřiva působí příznivě na stav kůže a má příznivý vliv na růst vlasů.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky a vlasů, chrání buňky před oxidačním stresem.Přeslička podporuje růst vlasů, redukuje přílišné padání vlasů, posiluje a zabraňuje jejich lámání.

Biotin se podílí na udržování pokožky a vlasů v normálním stavu.Měď pomáhá podpořit správnou pigmentaci vlasů a pokožky, působí na metabolismus železa v těle. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Dopřejte si prémiový koktejl kolagenu, vitamínů a minerálů, které podpoří vaše vlasy, nehty a pleť. Svým unikátním složením působí velmi komplexně.

Vyrobeno v České republice.