Osvoboďte své nohy a staňte se bohyní letních dní

13.06.2023

Osvoboďte své nohy a užívejte výsostnou volnost chůze, pohybu, i mysli. Objevte kouzlo barefoot obuvi. Obujte na léto elegantní sandálky, baleríny nebo tenisky. Dnešní svět přeje bosým botám a nabídka střihů, materiálů i barev je tak široká, že snadno najdete ty pravé pro vaši nohu a pro každou příležitost.

Přirozený tvar a volnost pohybu

Barefootové boty jsou hned po bosé chůzi to nejpřirozenější, co můžete svým nohám dopřát. Základem je dostatečný prostor pro práci chodidla (i prstů), velmi flexibilní podrážka bez podpatku a nízká hmotnost.

Díky prostoru ve špičce se může chodidlo (a prsty) lehce rozpínat a zapojit tak všechny svaly, které při chůzi zapojené být mají. Teď si představte, kolik prostoru mají vaše prsty třeba v lodičkách.

Barefoot boty vám navíc pomůžou stát vzpřímeně a mohou tak ulevit od bolesti zad, šíje nebo i hlavy. Přitom mohou být krásné.

Decentní elegance do kanceláře, do kavárny i na pláž

Značky barefoot bot už dnes nabízí pestrý výběr modelů, u kterých ani nepoznáte, že jsou něčím jiné. Zkuste třeba elegantní sandálky Angles.

Vyberete si i stylové tenisky od čistě bílých přes pastelově růžové nebo klasické černé až po různé výraznější vzory a barvy. Podobně rozmanitá nabídka je dnes i v běžeckých a sportovních barefoot botách.

Největší výběr vás čeká v obchodech naBOSo, kde rádi poradí s výběrem nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Najdete je v Praze, Brně, Zlíně a Berouně.

Vybrat si můžete i na e-shopu www.naboso.cz.