Designové skleněné lahve Soulbottles mají duši a nalijí vám čisté vody

11.06.2021

Společnost Water Future se zaměřením na úsporu, čištění a zlepšování kvality vody, představuje krásné designové skleněné lahve německé značky Soulbottles. Jsou vyrobené z čistého skla a každá má svůj osobitý design i příběh, který rezonuje s vnitřní přirozeností nebo aktuální náladou svého majitele. Stanou se vaší spřízněnou duší, v níž budete mít zdravou vodu kdekoliv a kdykoliv při sobě.  

Sklo nezanechává vodě pachuť známou z běžných plastových lahví. Lahve Soulbottles jsou ekologické a podporují ohleduplný styl života vůči přírodě a planetě. Neobsahují žádné plasty a jiné chemikálie. Kvalitní tlustostěnné sklo je navenek odolné proti poškrábání. Díky praktickému keramickému víčku s těsněním z přírodního kaučuku a nerezové oceli nepřijde ani kapka vody nazmar. Do lahve Soulbottles je možné nalít i horké nápoje, lahev je však předem nutné nahřát teplou vodou tak, aby rozdíl teplot nebyl vyšší než 40 °C.

Lahve Soulbottles jsou dostupné ve dvou velikostech (0,6 a 1l) a v mnoha designech od černobílých a decentních motivů a až po barevnější a veselejší.

Cena: 650,- Kč (0,6 l)

Více informací: www.waterfuture.cz