Jarní číslo časopisu Perfect Woman

16.04.2024

Editorial - Čas očisty
Jaro je časem obnovy a začátků, a to nejen v přírodě. Je to čas, kdy můžeme otevřít novou kapitolu i ve svém životě, a to doslova na všech úrovních naší bytosti. Jak tedy vpustit do svého života čistou energii a radost?
Začněte od svého těla, které vás celý rok nese a podporuje. Pusťte se s pomocí jarních bylin do detoxikace, nezapomínejte na dostatek čisté vody a lehkou, převážně rostlinnou stravu.

Kromě těla si udělejte pořádek i v hlavě. Zkuste meditaci, mindfulness nebo jednoduše trávit více času v přírodě. Naučte se odpouštět sobě i ostatním a odevzdejte vše, co vás tíží a co již ve vašem životě nemá místo.

Jaro je symbolem znovuzrození a jako takové může sloužit jako krásný impuls k duchovnímu růstu. Věnujte čas své duši a tomu, co ji naplňuje – ať už je to umění, hudba nebo literatura.

Nezapomínejte ani na fyzický prostor. Úklid domova je nejen způsob, jak se zbavit nepotřebných věcí, ale jak do něj vpustit čistou a svěží energii. Otevřete okna, nechte do domu proudit čerstvý vzduch a s každým vyhozeným předmětem uvolněte místo pro něco nového.

Jaro nám každý rok připomíná, že život je stále v pohybu a že vždy máme možnost začít znovu. Využijte tedy této energie a otevřete se novým možnostem.

Jana Militká

šéfredaktora