Páčková elegance v moderním kabátu

02.07.2024

Moderní design, jednoduchost kulatého rámečku, funkčnost páčkového ovládání… A k tomu možnost kombinace různých materiálů a barev podle individuálních požadavků každého interiéru. To je novinková kolekce domovních vypínačů a zásuvek NEXA.

Jednolitý kulatý panel s páčkovým ovládáním v podání novinkové řady domovních vypínačů NEXA je dokonalou kombinací minimalismu a funkčnosti. "Vznik nové kolekce NEXA inicioval zájem o páčkové vypínače ve skleněném rámečku, které v našem sortimentu do té doby chyběly. Inspirovali jsme se pro ni u našich vypínačů RETRO s páčkovým ovládáním, ale vdechli jste jim modernější vzhled," popisuje Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingového oddělení společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce domovní elektroinstalace v osobitém designu, a pokračuje: "Na pohled je odlišuje zejména minimalističtější a designově čistší provedení díky absenci středového krytu a subtilnější konstrukci. Oproti původním 13,5 milimetrům má rámeček NEXA tloušťku pouze osm milimetrů." Kromě nadčasového skla v černé a bílé barvě je pohledový panel kolekce NEXA k mání také v masivním dřevěném provedení v dekorech javoru a světlého a tmavého dubu, takže na své si přijdou i milovníci přírodního designu.

Vypínače lze vybavit jednou nebo dvěma kovovými páčkami umístěnými uprostřed pohledového panelu ve třech barevných provedeních – černá, bílá a patinová. Pro pohledové sladění veškeré elektroinstalace je možné kromě klasických vypínačů a zásuvek domácnost vybavit v řadě NEXA také žaluziovými ovladači či komunikačními zásuvkami, které zahrnují USB, HDMI, TV a SAT.

Novou řadu NEXA nabízí OBZOR Zlín již nyní na svém eshopu.