Panasonic DP52: Sonický zubní kartáček pro krásné a zdravé zuby

07.06.2021

Panasonic DP52 je elektrický zubní kartáček se sonickými vibracemi, který se velmi pečlivě stará o zdraví celé dutiny ústní. Pomocí nejnovějších technologií dokáže zuby a dásně důkladně vyčistit, čímž zabraňuje vzniku zubních kazů nebo třeba paradentózy. Kromě toho má kartáček povedený design a baterie vydrží až měsíc bez nabíjení, takže se perfektně hodí jak na doma, tak na cesty.

Zapomeňte na zubní kazy

Kartáček důkladně, efektivně a šetrně odstraňuje nahromaděný zubní plak, a to dokonce i ten mezi zuby. Jeho dvojitý motor mu totiž umožňuje kromě klasických vodorovných vibrací vydávat i vibrace klepané, takže čistí všemi směry. Kartáčkem od Panasonic však můžete kromě zubních kazů zabránit vzniku i jiných onemocnění. Špatná péče o parodontální váčky může vést třeba až ke vzniku paradentózy; a právě pomocí kartáčku DP52 tomu můžete snadno zabránit. Díky svým ultra jemným štětinkám se totiž dokáže dostat hluboko do váčků a pečlivě je vyčistit, aniž by při tom jakkoli poškodil dásně.

Čisté a zdravé zuby i dásně

O zdraví svých dásní se bát skutečně nemusíte. Díky chytré bezpečnostní funkci samoregulaci výkonu kartáček pozná, když při čištění až příliš tlačíte a automaticky sníží výkon tak, aby vám nepoškodil citlivé dásně. Spolu s kartáčkem vám dokonce přijde i pět různých nástavců, které můžete snadno vyměnit během čištění podle toho, jaké typy zubů zrovna čistíte. Je to například nástavec speciálně pečující o dásně, další nejúčinněji odstraňuje plak a jiný zase dobře čistí kousací plochy zubů. Pět je i volitelných režimů čištění, který se - podobně jako u nástavců - každý hodí trochu na něco jiného, takže se kartáček dokonale přizpůsobí každému člověku a každé situaci.

Ve stylovém nabíjecím stojánku kartáček nabijete už za jednu hodinu a poté vydrží až 90 minut čištění, jinými slovy přibližně měsíc používání. Když se vám ale přeci jen kartáček vybije, stačí ho jen na malou chvíli postavit do stojánku a díky rychlému nabíjení už za 2 minuty můžete pokračovat v čištění. Panasonic DP52 se dá pořídit v černé nebo bíle variantě za 4 999 Kč.