Panenky Osmany Laffita edition

11.08.2022

Celý projekt se začal rozvíjet od podzimu 2019 a i přes nepřízeň osudu se vše podařilo v letošním roce dotáhnout do finále, a tak po dvou letech zásadního útlumu ve všech oblastech přichází na trh České a Slovenské republiky naprostý unikát - panenky, jejichž šaty navrhl módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita.

Kolekci tvoří čtyři panenky: Jasmine, Emily, Naomi a Laura a jedná se opravdu o jedinečnou záležitost díky exkluzivitě a limitované edici. Na trh se dostane pouze 3 550 kusů panenek od jednotlivého druhu.Oficiální představení celé kolekce proběhlo 2. srpna v překrásné růžové kavárně Café Chloé na Senovážném náměstí v Praze za účasti Osmanyho Laffity, jeho partnera Guy a známých osobností, které se zhostili se svými dcerkami role kmotrů jednotlivých panenek.

Video zde

Panenku Lauru pokřtila Lucie Šafářová s dcerou Leontýnkou, panenku Naomi Alena Antalová s dcerou Maruškou, panenku Jasmine Jiří Kohout s dcerou Jasmínkou a panenku Emily Saša Rašilov s dcerou Emilkou. Za účasti pozvaných novinářů a redaktorů TV stanic došlo k vydání celkem 20 křestních listů k jednotlivým panenkám a panenky s křestním listem pořadového čísla tři byli v uvedený den věnovány nadačnímu fondu.

Radost dětem k vydražení v rámci předvánoční aukce a využití získaných prostředků na podporu onko-logicky a dlouhodobě nemocných dětí.

Video zde