PAYOT Harmonie pro pleť jako z porcelánu

25.08.2022

UV záření, zdravotní léčby, hormony - za vznikem pigmentových skvrn a nesrovnalostí na pleti stojí mnoho důvodů. Často se vyskytují na obličeji a trápí všechny generace.

Profesionální značka PAYOT vyvinula ve spolupráci se svým korejským partnerem novou projasňující řadu s posíleným účinkem na opravu nerovnosti pigmentu pleti: HARMONIE

Tři víceúčelové produkty, které opravují a předcházejí vzniku tmavých skvrn pro jednotnou a krásnou pokožku. Velmi efektivní a minimalistický rituál péče o pleť, který byl navržený tak, aby poskytl jednoduchou, ale velmi účinnou kosmetickou rutinu díky kvalitě produktů.

Složení výrobků v řadě HARMONIE byla pečlivě vyvinuta, tak aby nabízela pleti jen to nejlepší, obsahují až 92 % látek přírodního původu a byla testována pod dermatologickým dohledem na panelu lidí s citlivou pletí.

1. Vyčistěte svou pleť pomocí Harmonie Lotion

Čištění je prvním krokem každého kosmetického rituálu. Zbavuje pokožku odumřelých buněk, látek znečištění, mazu, nečistot a bakterií. Připravuje také vaši pokožku na vstřebání aktivních složek z vašich dalších produktů.

Mléko Harmonie Lotion 3 v 1 čistí obličej, hydratuje pokožku do hloubky a zároveň napravuje pigmentové skvrny. Je vhodné pro všechny typy pleti a obsahuje 92,8 % složek přírodního původu.

2. Ošetřete svou pleť sérem Harmonie

Ideální sérum pro sjednocenou pleť!
Vysoce koncentrovaný v předních aktivních složkách (niacinamid a vitamín C) pro sjednocení tónu pleti a korekci pigmentových skvrn. Používejte tuto péči ráno a/nebo večer jako preventivní nebo posilující léčbu. Opravdový zdokonalovač pleti se složením bez parfemace vhodný pro jemnou oblast očních kontur.

Den za dnem vaše tmavé skvrny blednou a vaše pleť je zářivější!

3. Hydratujte a chraňte svou pokožku pomocí Harmonie Jour SPF 30

Městský štít pro sjednocenou a zářivou pleť!
Denní krém díky obsažené kyselině hyaluronové nejprve hydratuje, s ochranou SPF 30 chrání vaši pokožku před UV záření a díky aktivním látkám niacinamidu a vitamínu C působí během dne na korekci pigmentových skvrn. V neposlední řadě výtažky z měsíčního kamene dodávají pleti zářivost a jas.

Vyhledavač salonů PAYOT a autorizovaný internetový obchod naleznete na www.payot.cz