Péče o pleť

18.10.2021

Kdy je ten pravý čas začít s pravidelnou péči o pleť? Pro ženy s hladkou a bezproblémovou pletí je to občasná řečnická otázka, ale ženy, které trápí akné anebo kruhy pod očima je péče o pleť zásadní téma...v boji za krásnou pleť si toho již hodně vyzkoušely a protrpěly.

Každá z nás o sebe pečuje nejlépe, jak jen může a pro každou z nás platí, že naše tělo i pleť vyžaduje velmi individuální péči. Co máme ale všechny společné? Pravidelné a důkladné čištění pleti. Obličej zbavený nečistot, které se na něj usadí přes noc nebo přes den, mnohem lépe vstřebává denní či noční krém. Na zdravé a svěží pleti vypadá poté nanesený make-up mnohem dokonaleji a dodá obličeji žádoucí půvab.

Udělejte s námi správný první krok pro zdravou, krásnou, svěží a pružnou pleť! Nastavte si svou Beauty routine neboli denní rituál péče o pleť - ranní i večerní čištění pleti, a nezapomínejte ani na okolí kolem očí pro vždy zářivě jasný pohled.

Začnete svůj den koupelnovou párty! Stejně tak jej ukončete před usnutím. Pusťte si svou oblíbenou hudbu nebo třeba podcast, naneste na obličej sérum na odlíčení a zapněte čistící kartáček Rowenta.

Rowenta Anti-Blemish (LV4010) je čistící kartáček vhodný pro mladé dámy ve věku od 20 do 30 let. S čištěním pleti můžou však začít už náctileté slečny, které trápí jakékoli nedokonalosti na obličeji. S čistícím kartáčkem vám stačí pouhá jedna minuta a hned poznáte, že je vaše pleť hebčí a jasnější. A rozhodně se zaradujete, když se po pravidelném použití zmenší viditelnost pórů, pleť nebude vysušená a bude vypadat zdravěji! Také vám účinně pomůže s odlíčením, čímž bude šetřit váš čas každý den. Dlouhotrvající výkonnost kartáčku zajistíte jednoduše: kartáčovou hlavici vložíte do schránky s modrým dezinfekčním LED světlem.

Zkušenější ženy jistě potěší Rowenta Radiance Booster (LV4020). Tento čistící kartáček pozvedne vaši péči o pleť na novou úroveň. Za pouhou jednu minutu dokáže vyhladit a rozjasnit vaši tvář díky jemné a zklidňující péči. Navíc s ním pokožku snadno a účinně odlíčíte. Kartáčovou hlavici po každém čištění lehce vyčistíte pomocí dezinfekční zóny s modrým LED světlem. Neváhejte zařadit tento kartáček do své každodenní péče, ať už máte jakýkoliv typ pleti.

Balíček totiž obsahuje i dvě různé kartáčové hlavice, které jsou vhodné na citlivější oblasti i typy pleti.
A pokud jste toho moc nenaspali a nechcete na sobě nic nechat znát, masážní tyčinkou během chvíle zmenšíte váčky pod očima. Dosáhnete svěžího a odpočatého vzhledu, a zároveň se vám podaří zmírnit i drobné nedokonalosti.

Rowenta Anti-Fatigue (LV2010) masážní přístroj zaručí, že budete každý den vypadat co nejlépe. Díky jemným a zklidňujícím vibracím redukujete otoky pod očima, zmírníte jejich viditelnost a budete vypadat odpočatěji - volit můžete ze dvou rychlostí, záleží tedy na stavu vaší pleti a očního okolí, kterou rychlost zvolíte. Menší nedokonalosti vylepšíte modrým LED světlem, které vaši pleť krásně vyčistí. Díky chladivému účinku bude vaše pleť krásná na pohled i na dotek. Pomozte svému očnímu krému masážním přístrojem, který jeho účinek ještě podpoří.

Skvělým pomocníkem při péči o pleť je Rowenta Anti-Ageing (LV2020) masážní přístroj, který se postará o svěžest a mladistvost vaší pleti. Vyhladí jemné linky v konturách očí za pomoci pokročilého červeného LED světla, a navíc díky jemným vibracím zmírní viditelnost váčků pod očima. Nanesený oční krém se díky jemným vibracím snadno vstřebá a lépe tak pronikne do pokožky, vaše pleť bude zářivější během chvíle každý den. Rowenta Anti-Ageing je velice kompaktní, takže se o krásu vaší pleti postará jak doma, tak na cestách.