Pečicí mísa do každé rodiny

18.04.2023

Pamatujete si voňavé buchty, nebo kváskový chléb co pekli naše babičky?

A právě takové dobroty se pekli v pečicích mísách. Tehdy to byla běžná výbava v každé správné kuchyni. Pečicí mísa byla jednoduchá, skladná a úsporná náhrada za klasickou troubu.

A vše platí dodnes, pořád oceňujeme jednoduchost použití. Stačí zapojit do zásuvky a už se peče. A když se právě nepeče, tak se pečicí mísa vejde do většího šuplíku a nepřekáží v kuchyni.

Úspornost ve spotřebě el. energie nás donedávna netrápila, ale se zvyšující se cenou energií se právě tato vlastnost stává nejvíce vyhledávanou.

Dnešní moderní pečicí mísy už používají nové technologie jako jsou teflon a nerez, ale pořád se najde dostatek zájemců, kteří ocení původní výrobu z čistého potravinářského hliníku. Jenom si musíte dát pozor na příliš kyselé, nebo zásadité potraviny. To u pečení chleba a pečiva nehrozí, zde potřebujeme hlavně rovnoměrné pečení. Proto je zde pečicí mísa, která má unikátní vlastnost, peče shora i zezdola. Má dvě pečící spirály a lehce tak dosáhneme správného a rovnoměrného propečení. A krásně propečená a křupavá kůrka je ne chlebu asi to nejlepší.

A proč si pečicí mísu pořídit v dnešní moderní době?

Ach ta cena energií. Ano, pečicí mísa má několikrát menší spotřebu než klasická trouba, peče rychleji a efektivněji.

Jednoduchost použití. Znáte všechny programy Vaší trouby? A používáte je? Pečicí mísa má jenom jeden program, který zvládne vše - chléb, pečivo, koláče, buchty, maso, zeleninu.

Pečicí mísu si tak oblíbíte, že se stane pomocníkem nejenom u Vás doma ale i na chalupě nebo chatě. A vůně právě upečeného bochníku chleba Vás bude doprovázet všude tam, kde budete chtít.

Přejeme Vám dobrou chuť.
Váš KváseCZECH