Perfektně hladká pokožka během pár chvil a na dlouhou dobu díky bezbolestné epilaci!

04.03.2022

Nepříjemné chloupky v podpaží, na nohou nebo na obličeji, to je estetický problém každého z nás. Věděli jste, že na těle máme cca pět milionů chloupků? Neuvěřitelné, že? Není se čemu divit, že se jich chceme zbavit. Časté holení je opravdová otrava a když nám za dva dny na oholeném místě vyraší chloupky znovu, akorát nás to štve. Existuje ale řešení a ani nemusíte docházet na epilaci do kosmetického salonu!

Dnešní doba nám dává různé možnosti, které dříve nebyly, tak proč jich nevyužít? Udělejte si radost epilátorem Goodwind IPL 2 a zažijte ten pocit, kdy si sami doma bezbolestně odstraníte chloupky laserem. Je to nejen jednoduché a rychlé, ale také trvanlivé. Díky epilaci se zbavíte chloupků až na 4 týdny! Epilace odstraní chloupky i s kořínkem, a tak déle trvá, než znovu chloupky narostou, to je obrovská výhoda, oproti depilaci, která odstraňuje chloupky pouze povrchově, a ty pak rostou rychleji. Navíc díky této metodě nové chloupky rostou mnohem měkčí a tenčí.

Mnohostranné využití

Epilátor Goodwind samozřejmě může být použit i na jiné části těla, než pouze na nohy a výhodou je, že jej ocení i muži. Už žádné holení na poslední chvíli, jednoduše budete vždy připraveni. Vyhoďte žiletky, které máte v šuplíku a investujte raději do efektivnějšího holení. Ušetří vám to nejen čas, ale i peníze. Žiletky jsou drahé a často se s nimi při holení nepříjemně pořežete. To vám s laserovým epilátorem nehrozí. Holení je díky němu bezpečné a pohodlné.

Také milujete ten příjemný pocit, kdy vyskočíte ze sprchy a cítíte se jako znovuzrození? Přičtěte k tomu krásně oholenou pokožku a budete se cítit ještě lépe. Mnoho žen nedá na holení pomocí epilace dopustit, je to totiž jako s čokoládou, jakmile ji jednou ochutnáte, musíte si ji dát znova a znova.

Nespornou výhodou kosmetických přístrojů je to, že jsou cenově dostupné a můžete je používat v pohodlí svého domova. Pokud jste časově vytížená maminka nebo tatínek pracující od rána do večera, pravděpodobně nemáte čas ani energii docházet na různé kosmetické procedury daleko od domova, ale i přesto chcete vypadat svěže a upraveně.

Možná teď přikyvujete hlavou a říkáte si, že přesně tohle potřebujete, že už vás nebaví holení každých pár dnů, a také chcete zažít pohodlné laserové holení s kvalitním výsledkem a v domácím prostředí. V tom případě neváhejte a objednejte si náš epilátor Goodwind IPL 2, ať můžete začít s komfortním holením co nejdříve. Cena je naprosto bezkonkurenční.

Tip pro vás

Udělejte radost manželce, manželovi nebo komukoliv z rodiny. S tímto kosmetickým přístrojem se nemůžete trefit vedle! Každý chce mít krásně hladkou pokožku bez nevzhledných chloupků, proto je zaručen úsměv od ucha k uchu a vděčnost každého obdarovaného.

Balíček s laserovým epilátorem je zabalen v exkluzivní dárkové kazetě, která obsahuje 1x laserový epilátor, 1x ochranné brýle a 1x holítko a zboží je dostupné skladem.

Pořiďte tento kosmetický přístroj nejen jako narozeninový dárek, ale i jako pozornost k svátku nebo rovnou udělejte zásoby na Vánoce. Většinou nevíme, co k takovým příležitostem darovat svým blízkým, a tak často kupujeme různé nepotřebné maličkosti. Udělejte změnu a překvapte ostatní svým super nápadem a tímto velmi užitečným dárkem. Určitě tak na ostatní zapůsobíte a ohromíte je. Není nad to, když vidíte, jakou radost mají při rozbalování dárků, nejlépe, pokud se jim opravdu trefíte do noty!