Perfektně upravené svahy pro celou rodinu a špičkové služby najdete ve Skiareálu Lipno

26.02.2023

Pokud hledáte perfektně upravené sjezdovky, bezpečné lanovky, špičkovou lyžařskou školu, půjčovnu a plně vybavenou prodejnu sportovních potřeb a k tomu vynikající gastronomii, pak je Lipno jasná volba. Pro rodiny s dětmi navíc v letošní sezóně přichází s výjimečnou nabídkou 20% slevy na jednodenní víkendový skipas.

Především rodiny s dětmi také využijí služby vynikající lyžařské školy. Vyškolení a empatičtí instruktoři se se svými studenty pohybují ve speciálně vyhrazeném prostoru. Nehrozí žádné kolize s rychlejšími lyžaři. Součástí výuky jsou navíc animace s oblíbeným maskotem areálu lišákem Foxem, který dokáže zabavit a rozveselit úplně každého. Lyžařská škola nabízí jak individuální výuku, tak skupinové kurzy, které jsou výhodné a dětmi velmi oblíbené.

Nadstandardně vybavená prodejna Intersport na náměstí před hotelem Element pomůže spolehlivě zachránit situace, kdy zapomenete nebo ztratíte důležitou součást lyžařské výbavy. Půjčovna sportovního vybavení poskytne i profesionální servis vašich lyží nebo snowboardů, které strávily léto ve sklepě.
K relaxaci a uvolnění svalů namáhaných celodenní lyžovačkou využijete bazén Aquaworld Lipno. Je otevřený každý den, a kromě plaveckého bazénu v něm najdete skluzavku pro děti i bazén s protiproudem. Vířivka je skvělým prostředkem pro dokonalou relaxaci, stejně jako sauna a je z ní navíc působivý výhled na hladinu Lipenského jezera. Celý prostor je přístupný i hendikepovaným díky vodnímu zvedáku Delfín.

Zimní fotografie s dobovou patinou, skvělé jídlo i rozhledy ze Stezky

Letošní skvělou novinkou je Seidelův zimní fotokoutek v hotelu Element. Až do 16. března si můžete každou středu a čtvrtek vytvořit dobové zimní fotografie se starou patinou. K dispozici budou i dobové doplňky jako sáně, lyže, oblečení. Díky doplňkům a dobovým kulisám můžete se vrátíte v čase do doby našich babiček a prababiček. A domů přijdete se skvělou vzpomínkou na letošní zimu na Lipně.

I v zimě je skvělý nápad zajít na Stezku korunami stromů, je otevřená celoročně a výhledy na ztichlou a zasněženou krajinu působí krásně uklidňujícím dojmem. Při jasném počasí možná uvidíte až vzdálené Alpy. Bez pevné půdy pod nohama, na kterou jste zvyklí, možná uvidíte mnohé věci s větším nadhledem a vrátíte se zpátky na zem s trochu větším klidem. Po cestě nevynechte edukační a adrenalinové zastávky, kterými je Stezka vyšperkovaná.

Skiareál Lipno je výjimečný prostor, který využijí především rodiny s dětmi. Vynikající lyžařské podmínky, skvěle upravené a zasněžené svahy a bezpečné sedačkové lanovky jsou tím hlavním, co při zimní dovolené potřebujete. K tomu připočtěte slevy na víkendový jednodenní skipas, dostupný servis sportovního vybavení i špičkovou gastronomii. Pokud hledáte nadstandardní služby a výjimečné zimní zážitky, vyrazte v zimě na Lipno!

www.lipno.info