Perla jižní Moravy

21.04.2021

Malebná obec Lednice na Moravě je proslulá nejen nádherným zámkem a historickými památkami, ale také lázeňským domem Perla. Lednické lázně jsou nejmladšími lázněmi, zapsanými na seznam UNESCO. Chcete-li si opravdu odpočinout, nechat se hýčkat a prožít jedinečný zážitek, zavítejte do Perly.

Vše pod jednou střechou

Do všech částí lázeňského domu Perla je zajištěn bezbariérový přístup a hosté si zde užívají pobyt v komfortních dvoulůžkových pokojích. Zdarma je k dispozici župan, pantofle, wifi připojení a televize přímo na pokoji. Relaxovat můžete v lázeňském bazénu s teplotou 31°C, ve vířivce se slanou vodou, nebo třeba u dobrého vína v kavárně.

Nabídka lázní je opravdu pestrá, Perla nabízí více než sto procedur. Mimo jodobromové koupele se můžete těšit na klasické i exotické masáže, bylinné i perličkové koupele, tělové masky a zábaly včetně obličejového ošetření luxusní kosmetikou Gernétic, rituály krásy a samozřejmě profesionální péči tamního personálu.

Jodobromový pramen

Hlavním pilířem Lázní Lednice je jodobromový pramen, který svým složením připomíná Mrtvé moře. Má blahodárné účinky na pohybový aparát a léčí cévní a neurologické nemoci, gynekologické potíže a stavy po popáleninách. Mimo léčebných a omlazujících schopností je také vysoce regenerační a účinky přetrvávají 6-9 měsíců. V Perle ji aplikují pomocí jodobromových koupelí, jejichž zázračnou sílu můžete vyzkoušet díky pobytu Jodobromový zázrak.

Jednodenní lázně

Lednické lázně nově připravily balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků. Stačí se jen telefonicky objednat a dopřát si na hodinku či dvě pořádnou relaxaci třeba díky balíčku Kleopatra. V tomto magickém rituálu krásy najdete koupel královny, masáž, tělový peeling, zábal a olejovou péči. Součástí balíčku je vydatný oběd v restauraci a sada tělové kosmetiky značky Afrodita, která si vás podmaní svou nádhernou vůní.

Novinka roku 2021

V novém balíčku Konopí pro vaše zdraví najdete konopnou masáž nohou a konopnou perličkovou koupel obohacenou pitnou kúrou konopného čaje a konopného oleje Omega 3D. Léčebné účinky konopí jsou protizánětlivé, hojivé a antibakteriální. Léčiva, masti a tinktury neobsahují psychotropní látky THC, nýbrž CBD neboli kanabidiol, který chrání nervovou soustavu a má významné léčivé účinky v oblasti pohybového aparátu.

Dovolená v lázních

Pohádkový kraj obklopující Perlu se pyšní velkým počtem cyklostezek, ke kterým nově Lázně Lednice nabízejí pobytový balíček Cyklowellness. Objevujte na kole krásy Lednicko-valtického areálu Lichtenštejnskými cyklostezkami a nechte se hýčkat vybranými procedurami k uvolnění unavených nohou a relaxaci celého těla.

Více informací najdete na www.lednicelazne.cz.

Text: Soňa Pařížská