Phytocéane - krása inspirovaná cestami po světě a přírodou

24.08.2021

Inspirace profesionální kosmetiky Phytocéane přichází z cest po celém světě. Užijte si s produkty Phytocéane možnost uniknout z reality a užít si vůni dálek, relax a potěšení z účinků.

Priorita přírodních a organických složek.

Inspirací pro naše produkty je příroda, její čistota a krása. Respektujeme ji a chráníme v celém procesu výzkumu, vývoje i výroby.  Vybíráme vysoce kvalitní ingredience, které jsou organické, divoce rostoucí a které především respektují kůži i životní prostředí. Upřednostňujeme udržitelné zemědělství, kde se rostliny pro naše produkty pěstují i sklízejí udržitelným způsobem a nevyčerpávají přírodu. Pečlivě vybíráme každou složku, ať už místní nebo ze zahraničí, z hlediska účinnosti, abychom pokožce poskytli prokazatelné a viditelné výsledky krásy.

Bezpečné složení, kterému můžete věřit

Tolerance a účinnost složení našich produktů je systematicky sestavováno a zkoušeno nezávislými laboratořemi. Více než 97% našeho katalogu produktů je veganských. Nikdy nepoužíváme přísady, které by mohly poškodit lidské zdraví nebo planetu. Jsme držiteli francouzského certifikátu přírodní kosmetiky ECOCERT.

Exemplární kvalita a bezpečnost

Všechny naše výrobky jsou vyráběny podle nejpřísnějších standardů kvality s omezeným dopadem na životní prostředí pomocí čisté extrakce molekul účinných látek, obnovitelných zdrojů energie a filtračních zahrad pro čištění odpadních vod z výroby.

Ekologicky šetrné na všech úrovních

Jsme držiteli certifikátu ECOVADIS GOLD, nezávislého označení, které potvrzuje dokonalost našich sociálních a environmentálních postupů. Phytocéane patří mezi 5% nejlepších společnosti s nejlepším hodnocením ECOVADIS.

www.phytoceane.cz