Piercing tedy propíchnutí uší už není žádné tabu

30.11.2022

Piercing tedy propíchnutí nejen uší se stalo spolu s tetováním opravdovým trendem posledních let a je stále na vzestupu.

Piercing už není záležitostí pouze maminek, které nechávají propíchnout ouška svým dětem, ale dostává se "pod kůži" všem a výjimku netvoří ani muži či dámy dříve narozené.

Velké oblibě se těší i propíchnutí ušních lalůčků pro umístění dvou či více náušnic. Originální je rovněž perforace horní části ucha tedy chrupavky tzv. helixu.

Nechte se zkrášlit u opravdových odborníků

I přesto, že nastřelení náušnic není náročné, nechte raději tuto práci odborníkům. Ne nadarmo se říká "na odbornou práci je třeba odborníků".

Na stránkách společnosti Estelle www.estelle.cz naleznete Mapu piercerů, kde jsou uvedena kosmetická zařízení, zkrášlovací centra či ordinace odborných lékařů, kteří nabízejí značku Estelle.

Většina z těchto piercerů prošla naším odborným školením a věnuje se oblasti piercingu dlouhá léta. Nejen, že provedou nástřel precizně, ale seznámí vás s případnými riziky či poradí s výběrem šperků.

Náušnice značky Estelle

Značka Estelle je na českém trhu již více než 20 let a může se pyšnit prvenstvím v oblasti profesionálního piercingu.

Šperky jsou vyráběny ve Velké Británii unikátní technologií, která byla vyvinuta výhradně pro značku Estelle.
Nabízí více než 120 druhy náušnic různých barev a tvarů. Všechny náušnice jsou vyrobeny z nealergizující bílé chirurgické oceli 316L či pozlacené 24karátovým žlutým zlatem a jsou určeny k trvalému nošení.

Naše šperky můžete zakoupit na e-shopu www.estelle.cz.