Plasty už nefrčí. Vyzkoušejte kosmetiku v papírovém obalu

02.09.2022

Čím dál víc si většina z nás uvědomuje, kolik plastu nám denně projde rukama. Taky vám vadí všechny ty plastové obaly? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Kanadská značka ATTITUDE, která vyrábí kosmetiku a produkty péče o tělo a domácnost, přichází s novou řadou přírodní kosmetiky v bezplastových obalech.

Zřejmě pro vás nebude novinkou, že svět čelí plastové krizi. V současné době končí v našich oceánech každý rok více než 8 milionů tun plastu. To je množství, které si snad ani člověk nedovede představit. ATTITUDE ale věří, že i omezení jednorázových plastů v naší každodenní rutině může znamenat skutečný rozdíl. Je nás na světě téměř 8 miliard. Co kdyby každý z nás začal u sebe?

Společnost proto uvádí na trh nové kosmetické tuhé produkty Leaves bar, které jsou kompletně v bezplastových obalech. Jsou navržené tak, aby byly víc ohleduplné jak k našemu tělu, tak k planetě.

Čistota zvenku i zevnitř

V rámci kolekce Leaves bar si můžete vybírat pevné koncentrované kosmetické tyčinky a "kostky" (bars) s nulovým obsahem plastů pro každodenní péči o pleť a vlasy. V kolekci najdete tělová mýdla a suché oleje s výtažky z listů řeřichy a řeřichy indické, která je známá pro své regenerační schopnosti a vysoký obsah vitamínů. Tuhé šampony obsahují přírodní jíly bohaté na živiny a kvalitní rostlinné oleje, které jsou pečlivě vybrané tak, aby dodaly vašemu tělu to nejlepší.

Minimalistická velikost výrobků a jejich tuhé složení šetří místo v koupelně a je ideální na cesty. Avšak při zkoumání ceny mějte prosím na vědomí, že - jak je u značky ATTITUDE obvyklé - mají produkty větší velikost, než je standard. Což přináší přívětivou cenu na gram produktu. :

Pokud vás novinky od ATTITUDE zaujaly, můžete si je koupit přímo na e-shopu značky ATTITUDE attitudeliving.cz. Věříme, že hravě nahradí konvenční plastové produkty, které okupují vaši koupelnu.

Mrknětě na video k nové bezplastové řadě Leaves bar