Pleťové tonikum s prebiotiky a probiotiky pro obnovu rovnováhy pleti

21.05.2023

P-Biotic Toner vyrovnává pH pleti, ale i mikrofloru na povrchu kůže. Díky tomu podporuje rozvoj zdravého kožního mikrobiomu. Mikrobiom je bakteriální osídlení žijící na povrchu kůže, kterou chrání před poškozením. Vedle toho se podílí také na regulaci fungování imunitního systému.Bez vyrovnaného kožního mikrobiomu nemůže být pleť zdravá a krásná, nemůže ani správně vstřebávat aktivní látky ze sér a krémů.
P-Biotic Toner od Endor Technologies obsahuje aktivní látky, které obnovují rovnováhu pleti, a zároveň zklidňují. Aloe vera, extrakt z damašské růže nebo biologicky aktivní voda z řas Undaria, společně s kombinací prebiotik a probiotik, toto složení zajistí, že je pleť zdravá, vyvážená a schopna maximálně využít další kosmetické produkty a procedury.Základem P-Biotic Toner není voda, ale aloe vera, proto má hutnější konzistenci než většina konkurenčních produktů.

Na ošetření obličeje stačí malé množství tonika. Tonikum je ideální pro dočištění pleti a odstranění případných zbytků vody či make-upu, které na pleti zůstávají i po čištění.

Pleť zanechává hydratovanou, bez nepříjemných pocitů pnutí. Je ideální pro všechny typy pleti, stejně jako pro všechny věkové kategorie.

Používejte každé ráno a večer. Tonerem navlhčete vatový tampon a naneste na vyčištěnou, vlhkou pleť. Anebo naneste do dlaní a zapracujte na obličej a krk. Nesmývejte.

Objem: 100 ml
Informativní cena 900 Kč