Pleťový olej Pure Happiness od Yage Organics

18.08.2021

Bioaktivní kosmetika Yage Organics má v nabídce lehký pleťový olej, který si zamilují především majitelé citlivější pleti. Pečlivě vybraná směs nekomedogeních, za studena lisovaných olejů dodává pleti bohatou dávku vyšších omega mastných kyselin. Rostlinné fenoly, vitamíny, vysoce účinné řasy a fosfolipidy lehce proniknou do hlubokých vrstev pokožky, kde ji hydratuj, vyživují a projasňují, aniž by došlo i u velmi citlivé pokožky k jejímu podráždění. Olej Pure Happiness obsahuje aktivní patentovanou látku z mořských řas, která je vysoce účinná proti vráskám a výrazně stimuluje produkci kolagenu v pleti. Tato řasa se pěstuje na ekologicky udržitelné farmě, aby řasy nebyly vystaveny znečištění z moře.

V tomto pleťovém oleji je dále využito mocných účinků brusinky, která je bohatá na antioxidany, protizánětlivých vlastostí skvalanu, omlazujícího a výživného arganového a cacay oleje spolu s projasňující kamélií. Produkt je ošetřen a zesílen vysokými vibracemi křišťálu.

Pleťový olej Pure Happiness je určený k použití ráno i večer. Na vyčištěnou pleť rozetřeme krouživými pohyby pár kapek oleje a nezapomeneme také na krk a dekolt. Lze použít samostatně nebo po hydrataci pleti esencí Aqua Splash.

www.yageorganics.cz