Ploché břicho, záda bez bolesti a aktivní pánevní dno, které vás podrží v každé situaci?

21.07.2021

Nepřehlédněte novinku na trhu - kniha DIASTÁZA

Trápí vás dlouhodobě vystouplé břicho? Jste dávno po porodu a vypadáte, jako byste byla stále těhotná? Bolí vás záda nebo tušíte, že vaše pánevní dno není zcela v kondici? O dobrém zažívání si necháváte zdát a nevyhýbají se vám bolesti či diskomfort v oblasti pánve? Menstruaci míváte nepravidelnou a bolestivou, snažíte se o miminko, ale dvě čárky v nedohlednu? Zlobí vás kýla, jizva nebo nevzhledný převis a tukový polštář z bříška nechce zmizet? Tato zcela unikátní publikace vám pomůže pochopit a efektivně řešit nefunkčnost středu těla.

Systém COREyoga přináší celistvý vhled do problematiky, spoustu AHA! momentů a úkolů. Zábavnou formou vás po 6 týdnů vzdělává, inspiruje a motivuje k práci s vaším tělem i myslí. Cvičte správně a s brzkými výsledky podle nejnovějších poznatků ze světa fyzioterapie, sportu a psychologie.

Věděli jste to? Pokud nejste pokročilí v práci s vlastním tělem, prkna, sklapovačky a intenzivní břišní trénink na nefungujícím CORE napáchají paseku, která může být nevratná. Zaměřte se na aktivaci příčného břišního svalu, aby pro vás pracoval ve dne i v noci. Skvělým benefitem totiž může být, že ke své vytrvalé práci potřebuje energii z vašeho tuku!

Kdo z vás někdy zatahuje břicho, aby nebylo v obepnutém tričku tak viditelné? Neustálým zatahováním břicha zamezujete fyziologické aktivitě a co hůř, měníte postavení těla a přetěžujete svaly doprovodné.

K zamyšlení. Nemá vaše maminka a babička obdobné bříško jako vy? Neměla jste někdy problém s vazy, hypermobilitou, častými úrazy? Vazivo rozvolňuje také medikace, například antikoncepce!

Máte to podobně? Po celém dnu může bříško s diastázou lehce klesnout dolů - vnímáme to jako tah dolů, převis, nafouknutí, pnutí i bolest - proto je nesmírně důležité podpořit opět "nesení" a vnitřní napětí. Pojďme si společně ukázat, jak na to!