Podpořte zdraví a krásu své pokožky

02.12.2021

Kolagen jako základní složka pro naší dlouhotrvající krásu. Opravdu je to tak jednoduché? Ano je. Proč to tak ale je, jakou funkci kolagen má v našem těle a co můžeme jeho dodáváním změnit?

Kolagen je jedním z nejhojnějších strukturálních proteinů, které se nacházejí v našem těle a tvoří velkou část pojivové tkáně, včetně kůže, kostí, kůže, šlach a svalů.

V posledních letech si kolagen získal celosvětovou pozornost pro své zázračné účinky na pokožku, vlasy i nehty. Kolagen totiž tvoří více než 80 % naší pokožky, což nám pomáhá zachovat pružnost pokožky, zlepšit hydrataci a předcházet známkám stárnutí.

S přibývajícím věkem náš organismus již není schopen produkovat tolik kolagenu. Kolem 20.roku začneme ztrácet až 1 % kolagenu každý rok a v době, kdy dosáhneme 50 let, ztratíme až třetinu.

Kolagen tvoří 1-10 % svalové tkáně. Tento protein je nezbytný k tomu, aby svaly zůstaly silné a správně fungovaly, zároveň může pomoci snížit riziko poruch kostí, jako je osteoporóza.

Redukce kolagenu ovlivní stav pokožky a zdraví kloubů

TIENS zvolil 100% přírodní formu lehce vstřebatelného rybího kolagenu Peptan.
Kolagenové peptidy podporují tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách dermis, čímž zlepšují kolagenovou síť uvnitř pokožky, a snižují rozpad kolagenu o 18 % za pouhý měsíc a 31 % po třech měsících.

TIENS Collagen Glow Shot obsahuje unikátní hydrolyzovanou formu mořského kolagenu - kolagenové peptidy, které jsou nejpřirozenější vstřebatelnou formou pro naše tělo. Výtažek ženšenu a med Manuka jsou další složky, díky nimž je TIENS Glow podporou nejen pro krásu, ale zvyšují organismu hladinu energie a podporují přirozenou imunitu.

Darujte krásu!

Více na: TIENS GLOW, 15 SÁČKŮ, 225 ml - Tiens CR