Podtrhněte svou krásu s letní soutěží Chilly o celodenní styling

13.07.2023

Chilly, přední značka v oblasti produktů intimní hygieny, s nadšením oznamuje mimořádnou příležitost pro ženy zvýraznit a oslavit svou krásu. Představuje soutěž o podtržení celkové vizáže se stylisty a focení s profesionálními fotografy.

Tato exkluzivní soutěž, která běží od 1. 7. 2023 do 31. 8. 2023, nabízí dívkám a ženám šanci zvýraznit svou vnitřní krásu a sebevědomí. Tři výherkyně, které budou vylosovány 1. 8. 2023, se pustí do celodenního stylingu a focení v srpnu. Další tři výherkyně budou vybrány 1. 9. 2023 a v září se vydají na své dobrodružství.

Účast je jednoduchá, kupte si jakýkoliv produkt Chilly a nahrajte účtenku na www.chillysoutez.cz.

Výherkyně nejprve pošlou své fotografie profesionálním stylistům a získají personalizované konzultace ohledně vizáže a přípravy na focení. Stylisté o výherkyně budou v domluvený termín pečovat celý den, nebude chybět profesionální vlasový styling, nalíčení a navržení vhodného oblečení. Jako třešnička na dortu bude následovat focení, ze kterého si výherkyně odnesou památku v podobě fotek.

Cílem tohoto dne je, aby se výherkyně ve výsledném vzhledu cítila skvěle. Dostane příležitost zažít něco nezapomenutelného, vymanit se ze své komfortní zóny, vyjádřit své přirozené já a podtrhnout svou jedinečnou krásu.