Podzimní kolekce Mickey a Desigual

19.08.2021

Městské, ležérní a s vintage inspirací. Tak se dají popsat modely z nové podzimní kolekce Mickey a Desigual. Spolu od roku 1984 s množstvím denimu.

Věříme v celoživotní přátelství.

Vztah Desigual a Mickey Mouse to dokazuje. Potkali jsme se, když jsme byli poprvé stvořeni. Byl to náš první přítel, protože byl součástí naší ikonické bundynavržené v roce 1984. Jsme stále spolu. Na oslavu tohoto dlouhotrvajícího přátelství uvádíme na trh novou kapsulovou kolekci, v níž jsou městské a vintage trendy sezóny. Je to kolekce, kde je denim hvězdou, kde se spojují dvě linie inspirace:

Revival

Kousky s úplně "opotřebovaným" potiskem vytvořeným pomocí historických obalů komiksů Disney. Takové umění je doplněno o velmi mladistvé vzory například na bundách, kalhotách, minisukních a overalech.
Pozor! V této kolekci jsou udržitelné oděvy :) Městské, ležérní a s vintage inspirací. Tak se dají popsat modely z nové podzimní kolekce Mickey a Desigual. Spolu od roku 1984 s množstvím denimu.

Heritage

Tato linie obsahuje rozpoznatelnější potisk i umístění, ale grafice, kde je Mickey, jsme dali nový šmrnc. Mluvíme o překvapeném a překvapivém myšákovi, jehož zachycujeme na potisku s maximálním zvětšením a "opotřebovaným" efektem. Plus... Máme také malý výběr v dětských velikostech, které jsou také udržitelné.