Poésie pro každou kočku

15.09.2021

V obchodech najdete nepřeberné množství mokrého krmiva pro kočku. Zeptali jsme se zákazníků v obchodech na Severní Moravě, kteří měli v košíku Poésii od Vitakraftu, proč zrovna tato značka:

Dagmar Kusá, Havířov, kočka Agáta, rasa britská modrá:
Naše Agi je mlsná a neskutečně vybíravá, pokud by mohla, vylízala by jen šťávičku z kapsičky a zbytek nechala na misce. Tak jsme zkusili něco, co šťávu prostě nemá a zabralo to. Pěna Poésie je pro ni to pravé. Lehké, voňavé, žádná šťáva. Střídáme kuře, kachnu, hovězí a lososa a jsme naprosto spokojení.

Michal Sikora, Nýdek, kočka Lili, rasa česká domácí:
Na jaře jsme dostali koťátko. Od samého začátku mělo problém s příjmem potravy. Už jsme z něj byli nešťastní. Nic mu nechutnalo. Jedlo jen mleté kuřecí maso z polévky a pilo mléko. Nakonec jsme zjistili, že mléko není pro koťata vůbec prospěšné a skončili s ním. Koupili jsme kapsičky Poésie junior a bylo po problému. Lilinka se spravila a na jídlo se vždy těšila. Asi v půl roce jsme přešli z juniora na normální kapsičky pro dospělé kočky.

Alena Kaletová, Jablunkov, kocour Bert, rasa bengálská:
Náš Bertík je opravdu krasavec. V okolí podobného nenajdete. Jsme na něj pyšní. A protože už není nejmladší, snažíme se mu dávat jen to nejlepší, aby byl stále v kondici. Pečlivě čteme texty na obalech. Je pro nás důležité, aby krmivo neobsahovalo cukr a také dáváme přednost krmivu bez zbytečné chemie. Poésie toto všechno splňuje a navíc Bertíkovi chutná. Když vidí to růžové srdíčko, může se zbláznit radostí. Měnit nebudeme.

Emil Kajfosz, Český Těšín, kočka Mia, rasa česká domácí:
Já jsem spíše ze staré školy a kočce jsem dával jen granule a trochu mléka, občas si chytila myš a byla spokojená. Kamarádka jednou vyhrála 100 ks krmiva Poésie v nějaké soutěži na internetu a pár konzerv mi dala. A tím to začalo. Mii to zachutnalo a když teď přijdu z obchodu, vždy kouká, jestli vytáhnu z tašky to růžové srdíčko. Ona dělá radost mně a já zas jí, jsme takoví parťáci.

Už vaše kočka vyzkoušela Poésii?