Pokožka podrážděná od sluníčka? Pečujte o ni s kosmetikou fenjal Sensitive

29.06.2023

Chcete, aby váš poctivě nachytaný prázdninový bronz dokonale vynikl? Pečujte v létě o svoji pokožku s bohatě hydratačními a nedráždivými přípravky fenjal Sensitive.

Opalování i slaná nebo chlorovaná voda můžou v létě způsobit dehydrataci až nepříjemné podráždění pokožky. Ve skvělé kondici ji udržíte pomocí jemných mycích a pečujících přípravků s nedráždivou parfemací.

Kouzlo mandlového oleje

Tělová péče z řady fenjal Sensitive je určená nejen pro ženy s citlivou pletí, skvělou volbou je také v létě po opalování. Přípravky obsahují přírodní mandlový olej a vitamín E, které zklidňují a regenerují podrážděnou pokožku a zároveň se postarají o její výživu a hydrataci.

Péče začíná už ve sprše

Mimořádně jemný sprchový krém fenjal Sensitive Shower Cream (200 ml, 105 Kč) šetrně myje a brání vysušování pokožky. Díky vysokému podílu pečujících složek bude kůže jemnější a hladší. Zároveň bude hýčkat vaše smysly příjemnou lehkou ovocnou vůní.

Okamžitá hydratace

Pokožka vystavovaná slunečním paprskům si obzvláště v letním období žádá poctivou každodenní hydratační péči. Tělové mléko fenjal Sensitive Body Lotion (200 ml, 140 Kč) se snadno roztírá a rychle vstřebává. Kromě mandlového oleje obsahuje navíc výtažky z aloe vera s hojivými účinky.

Pokud dáváte přednost tělovým olejům, skvělou a praktickou volbou pro vás bude tělový olej ve spreji fenjal Sensitive Body Oil (145 ml, 195 Kč).

Pro citlivé podpaží

I podpaží si zaslouží pozornost! Řada fenjal Sensitive nabízí několik variant deodorantů a antiperspirantů s pečujícím složením. Antiperspirant ve spreji fenjal Sensitive (150 ml, 105 Kč) je zcela bez alkoholu a obsahuje zklidňující allantoin.

Značka tělové kosmetiky fenjal nabízí sprchové, koupelové a pečující přípravky s obsahem s kvalitních přírodních olejů. Mají veganské složení a neodolatelné vůně, které budou hýčkat vaši mysl. Seženete je ve FAnn parfumeriích, v dm drogeriích a u vybraných nezávislých prodejců.