Ponořte se do světa „il vero espresso italiano“ se značkou Segafredo - nyní i díky kávě v kapslích

28.10.2022

Víte, v čem spočívá kouzlo pravého italského espressa? Tajemství espressa spočívá v harmonické souhře namíchané směsi kávových zrn, jejich pražení a finální přípravy. Tradiční benátský způsob pražení, kvalitní zelená káva a správná manipulace s nejnovějšími technologiemi vytvářejí jedinečnou kávu: Segafredo Zanetti - il vero espresso italiano.

Pro fanoušky kávy v kapslích nabízí Segafredo kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso a Dolce Gusto.

Vybírat můžete z těchto druhů (kompatibilní s kávovary Dolce Gusto):
• Le Origini Brasile, káva s vyváženou chutí a jemným medovým dovětkem
• Le Origini Peru, káva s plným tělem a čokoládovým nádechem
• Le Origini Costa Rica, káva s intenzivní vůní obohacena tóny tropického ovoce
• Intermezzo, káva se silným tělem a výrazným aroma
• Crema Ricca, káva s intenzivní vůní, příjemnou chutí a jemnou cremou
• Espresso Casa, káva s plným tělem doplněná vyváženou krémovou chutí

Nebo (kompatibilní s kávovary Nespresso):
• Ristretto - zaujme silnou chutí a intenzivní vůní - tipico italiano!
• Espresso - dokonalé espresso s typickou italskou vůní a sametovou pěnou
• Organica - certifikovaná organická směs s plnou chutí a vůní
• Lungo - prodloužené espresso s vyváženou chutí a jemnou pěnou

"Trh kapslové kávy zažívá v posledních letech v Česku nevídaný boom - jen mezi roky 2020 a 2021 vzrostl objem prodeje v této kategorii o více než 20 %. Výrazný podíl na tomto růstu měla i pandemie, která naučila spotřebitele ve velkém konzumovat kávu doma," říká Petra Knapová, Marketing Manager CZ&SK ze Segafredo Zanetti CR. "V kapslích Segafredo najdou zalíbení všichni kávoví nadšenci. Na výběr jsou kapsle od 100% Arabiky až po růžné směsi zrn Robusta a Arabika. Každý má možnost najít svou oblíbenou kávu," doplňuje.Příprava kávy v kapslích je velmi pohodlná, stačí vložit kapsli do přístroje a stisknout tlačítko. Není třeba nastavovat žádnou hrubost mletí ani gramáž namleté kávy. Díky jednoporcovému balení je rovněž zajištěna kvalita kávy uvnitř. Kapsle si po dlouhou dobu zachovává jemnou chuť a intenzivní vůni. Výhodou kapslových kávovarů jsou i menší rozměry a snadná údržba.

Tipnete si závěrem, kolik % Čechů denně vypije minimálně jeden šálek kávy? Podle průzkumu agentury Ipsos vypije alespoň jeden šálek kávy denně 88 % Čechů, přičemž nejraději si ranní vzpruhu dopřejí už hned po probuzení a během dopoledne. Otázka následné recyklace kapslí z domácí konzumace kávy se stává stále důležitějším tématem. "Ekologické povědomí každého jednotlivce je stále důležitější, kapsle Segafredo kompatibilní s kávovary Nespresso splňující trend udržitelného zemědělství, neboť jsou biologicky odbouratelné a určené pro průmyslové kompostování," vysvětluje Petra Knapová.

www.segafredo.cz