Pořádná dlažba pro vaši terasu

21.09.2023

Na terase trávíme společný čas s přáteli a rodinou, proto bychom ji měli věnovat při přípravě dostatek času. Betonová dlažba je stále nejběžnějším materiálem, který se používá na terasy, chodníky a okolí domu. Jedná se o velmi odolný a cenově dostupný materiál, který může mít mnoho podob a hodí se stejně dobře k modernímu městskému domu, jako ke starobylému venkovskému stavení. Záleží pouze na tom, jakou si vyberete barvu a styl.

K dokonalé atmosféře přispějí venkovní dlažby Semmelrock, které nabízejí mnoho výhod a jejich použití je doslova univerzální. V nabídce najdete nepřeberné množství produktů různých barev, tvarů i účelu použití. Jednotlivé výrobky se od sebe liší samozřejmě barvou, rozměry, způsobem pokládky a stupněm zatížení. Některé produkty mají povrchovou úpravu Semmmelrock Protect®, která chrání povrch proti působení okolního prostředí.

Při výběru dlažby na terasu nás zajímá především estetické hledisko. Dlažba by měla ladit se stylem domu, barvou fasády a oken, stylem terasy nebo pergoly (dřevěná, hliníková) a dalším vybavením na terase (zahradní nábytek, květináče). U moderních domů, kde se na fasádě a oknech objevují spíše odstíny bílé a šedé, volíme také dlažbu neutrální v odstínech šedé. Naopak u domů starších nebo u domů ve venkovském stylu s přírodními prvky a teplými barevnými tóny fasády a oken, volíme dlažbu spíše v odstínech okrové, hnědé, cihlové, červené apod. Velmi populární jsou tzv. melírované odstíny s barevným přechodem.

Splňte si svůj sen o krásné terase.

www.semmelrock.cz