Poslední volné byty v projektu Vila Dům Na Vinici

18.06.2023

Sníte o útulném bydlení v oblíbených Vinohradech? Komorní projekt Vila dům Na Vinici od PSN nabízí posledních pár bytů, které jsou ihned k nastěhování. Jednotky mají praktické dispozice a vyznačují se útulným designem s harmonickými přírodními tóny. V okolí naleznete veškeré zázemí a skvělé dopravní spojení. Volný čas lze trávit např. v parku Grébovka, který je hned v sousedství.

V pražské rezidenční čtvrti Vinohrady pod taktovkou PSN vyrostl komorní projekt Vila dům Na Vinici, který čítá celkem 27 jednotek o velikosti od 27 do 73 m2 a dispozicích 1+kk až 3+kk. K většině z nich náleží balkon či předzahrádka. Byty se vyznačují nadčasovým, praktickým a útulným designem. Interiéry provázejí čisté linie a barvy, které mohou oživit například motivy zeleně. Nechybí garážová stání ani sklepní úložné prostory v suterénu. Pod balkony vznikla dlážděná terasa se vstupem na předzahrádku na střeše suterénu, která přechází do volného prostoru se zatravněním.

Maximální uživatelský komfort

Projekt nezapomíná ani na moderní technologie – součástí bytů je řízené větrání s rekuperací, které mj. sníží náklady na vytápění. "Systém řízeného větrání zajišťuje neustálý přísun čerstvého vzduchu bez nutnosti otevírání oken, díky čemuž nedochází k tepelným ztrátám, obzvlášť v topné sezóně. Noví obyvatelé projektu se tak mohou těšit na výrazné snížení nákladů na vytápění a zároveň na zdravější vnitřní prostředí," popisuje ředitel rezidenčních projektů PSN Marek Padevět.

Klidná atmosféra mezi zelení

Vila dům Na Vinici vyrostl v ulici Perucká, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti zde byly vinice a sady, dnes jde o oblíbený městský park. Malebné stezky odtud vedou do navazujícího parku Grébovka s výhledem na pražské panorama. V okolí nechybí veškerá občanská infrastruktura, např. restaurace, školy či nemocnice. Dopravní spojení zajišťuje síť tramvajových linek s napojením na metro.