Potěšte své blízké kvalitní kosmetikou české výroby!

12.12.2022

Vybírání vánočních dárků může každý rok zamotat leckteré mozkové závity. Pro některé členy rodiny či přátele je výběr snadný a pro jiné si lámete hlavu s tím, co by je zrovna tento rok mohlo potěšit pod stromečkem. Přinášíme vám inspiraci na dárky české výroby, kterými můžete potěšit své blízké.

Reviflex dárková sada
Reviflex je ucelená řada pečující kosmetiky pro náročnou či zralou pleť obsahující 4 produkty: denní krém, noční krém, sérum a oční gel. Pro zmírnění projevů stárnutí pleti a zanechání mladistvého vzhledu.

Baby sada pro péči o miminko
Ti nejmenší z nás potřebují tu nejjemnější péči. Vyzkoušejte kompletní sadu pro péči o dětskou pokožku a bříško. Sada obsahuje dětský sprchový gel 3v1 (šampon, mycí gel, koupel), krém na tělo a obličej, pudrový krém pro plenkovou oblast, zimní pečující krém a bylinný masážní gel na bříško. Kosmetika je vhodná již pro miminka od narození a uzpůsobena jejich jemné pokožce.

Konopná sada basic
Pro start s konopnou kosmetikou zvolte tuto konopnou sadu s konopným krémem na ruce, konopným šamponem a konopným mazáním s 10 % bio konopného oleje. Udělá radost někomu, kdo s konopnou kosmetikou začíná či si ji chce vyzkoušet.

Velká konopná dárková sada
Velká sada české konopné kosmetiky nabízí krém na ruce, sprchový gel, šampon, tělové mléko, balzám na rty a konopné mazání s 10 % bio konopného oleje. Hýčkejte své tělo od hlavy k patě!

Chladivá konopná sada
Komu zima venku nestačí, a ještě by se rád zchladil i na těle, pro toho je určena chladivá konopná sada. Díky mentolu a mátě peprné pocítíte na pokožce příjemný chladivý pocit. Součástí sady je i konopný sprchový gel s d-panthenolem.

Hřejivá konopná sada
Pro milovníky tepla, pletených ponožek a hřejivých pocitů je vhodná hřejivá konopná sada. Konopná mazání v této sadě navíc příjemně voní po éterických olejích. Hřejivý pocit na pokožce zůstává ještě dlouhou dobu po aplikaci.

Pokud kosmetické balíčky nejsou nic, co by bylo pro vaše blízké, v naší nabídce najdete také sadu na podporu imunity s enzymy H-Protect Enzyme nebo kvalitní péči o klouby s Ortho help sadou! Vyberete tak pro každého člena rodiny!