Poznejte tajemství korejské krásy

15.03.2024

Revoluční domácí péče o pleť a nejmodernější technologií VIVECA

VIVECA právě teď přichází s revoluční technologií v oblasti péče o krásu. Díky galvanické žehličce s mikroproudy i LED terapií a čisticímu kartáčku s galvanickou funkcí bude domácí péče o pleť dokonalá. Tyto unikátní produkty jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje, který nyní máte možnost zakoupit exkluzivně na korejskakrasa.eu

VIVECA GALVANIC CLEANSING BRUSH

Galvanický přístroj pro efektivní čištění pleti
Ultrazvuková vlna 1 mil za sekundu a mikrovibrace 10 000 za minutu účinně odstraní odumřelé kožní buňky, zbytky make-upu z pokožky a také škodlivé látky v pórech.Dokonalé hloubkové čištění obličeje
galvanickým proudem

Dokonalé hloubkové čistění obličeje galvanickým proudem
Využitím vlastnosti přitahování iontů mezi protilehlými ionty je z obličejové uzemňovací části vysílán galvanický proud kladných iontů (+), a je tak možné hloubkově vyčistit póry vytažením zbytků make-upu nahromaděných v pórech pokožky.

Oválný silikonový katáček vyrobený z bezpečnéo materiálu
Kartáček oválného tvaru pro čištění pórů je navržen tak, aby dokonale zapadl do obtížně čistitelné T-zóny a zón pod očima. Kartáček se třemi typy silikonových štětinek o průměru (0,6 mm, 0,8 mm, 1 mm) je vyroben z lékařského ze silikonu používaného k výrobě dětských výrobků, takže je velmi bezpečný pro použití na obličej.

Červená LED terapie pomáhá oživit a povzbudit pleť!
Aplikací 600 nm ČERVENÉ LED SVĚTLO podporuje prokrvení pokožky, zklidňuje pleť stimulovanou vnějšími podněty a čištěním a zároveň obnovuje elasticitu pleti, pomáhá redukovat póry, vrásky a zlepšovat tón pleti.

VIVECA REBORN GALVANIC DEVICE
Galvanický přístroj s LED a EMS technologií 4v1

Technologie galvanického proudu

Ovládání teploty Hot & Cool

Teplota 38 stupňů Celsia (režim Hot) regeneruje unavenou pokožku a naopak 9 stupňů Celsia (režim Cool) ji zklidňuje a zároveň redukuje póry.

EMS liftingová masáž

Díky nízkofrekvenčnímu proudu, který střídavě stahuje a uvolňuje svaly, se pokožka stává pružnější.

LED terapie pleti
Tříbarevné LED světlo (zelená, červená, modrá) se postará o prokrvení a zklidnění pokožky. Zlepšuje její stav a pomáhá také zlepšovat stav akné.

www.korejskakrasa.eu
SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU:korejskakrasa