Pránické léčení

24.05.2024

Bezpečný, jednoduchý a vysoce účinný systém energetického léčení.

Pro každou životní situaci

V hektickém rytmu současného světa často hledáme způsoby, jak si udržet zdraví a psychickou rovnováhu. Pránické léčení se ukazuje být světlem naděje jako jednoduchá a přesto účinná metoda pro zlepšení našeho každodenního života. Pro svou jemnost je vhodné pro všechny věkové kategorie a nabízí praktická řešení, ať už potřebujete ulevit svému dítěti od horečky nebo bolesti zoubků, zbavit se stresu po náročném pracovním dni, zmírnit menstruační diskomfort, nebo zažehnat počínající nachlazení.

Moderní přístup ke starověké moudrosti

Tento bezdotykový a propracovaný systém léčivých technik využívá pránu neboli životní energii k harmonizaci energetického těla, které přímo ovlivňuje zdraví na všech úrovních. Je syntézou starověkých a esoterických metod, které byly znovuobjeveny, zkoumány a testovány s prokázaným úspěchem na fyzické i psychické rovině. Mistr Choa Kok Sui, vědec, chemický inženýr a duchovní učitel, zasvětil při vývoji Pránického léčení tři desítky let výzkumu a experimentům.

Jednoduchost a struktura

Pránické léčení je pečlivě navrženo tak, aby si jeho metodiku mohl snadno osvojit každý běžný člověk. Nejsou potřeba roky tréninku - s jednoduchými pokyny můžete z jeho účinků benefitovat již od prvního dne po absolvování základního semináře. Propracované protokoly ke konkrétním účelům zaručí správnost provedení krok za krokem. Léčení je možné provést jak na blízko, tak na dálku - vzdálenost tedy nehraje roli. Ať už se jedná o fyzickou nemoc nebo psychický problém, s pomocí ověřených technik můžete pomoci jak svému okolí, tak i sami sobě ve formě sebeléčení. Pránické léčení nenahrazuje lékařskou péči - může být ale jejím skvělým doplňkem.

Úleva na dosah rukou

Svou unikátní technickou propracovanost demonstruje Pránické léčení například na využití dekontaminační nádoby, jež pohlcuje a rozkládá znečištěnou energii, nebo na technice energetizování vzdušnou pránou bez vyčerpávání vlastní energie léčitele. Využívá principů manipulace s energií pomocí toho nejdostupnějšího nástroje - vlastních rukou. Jedinečná je také práce s rozšířeným systémem jedenácti hlavních čaker, které odpovídají důležitým akupunkturním bodům.

Komunita pránických léčitelů je prostorem pro učení, sdílení zkušeností a vzájemnou podporu na cestě léčení a duchovní transformace. Pokud se chcete stát její součástí, navštivte webové stránky pranic-healing.cz pro více informací.