Právo na krásu

31.08.2022

Nová značka na trhu, nová vize krásy

Nezávislý francouzský kosmetický dům 1944 Paris byl založen v roce 2017 rodinou Delrieu.
Kombinuje kvalitu produktů dekorativní kosmetiky s jejich pečujícím složením a vyjadřuje ekologicky zodpovědný přístup.

Naším cílem je nabízet ušlechtilé produkty k péči o sebe sama, které jsou zároveň příjemné, praktické, inovativní, dostatečně chrání a pečují o pleť.

Rok 1944, rok svobody...

V roce 1944 získaly ženy ve Francii volební právo. Tento rok je symbolem svobody a emancipace, je klíčovým krokem v dlouhém boji za rovnost mužů a žen.

Naše značka je poctou tomuto boji, který dodnes pokračuje, symbolu bojující, nezávislé a sebevědomé ženy...

Náš vzhled odpovídá našemu každodennímu životu: chceme, aby byl charakterní, silný a asertivní.

Historie značky 1044 Paříž


Make-up vám dodá sebevědomí!

Ženskost je synonymem pro jemnost a půvab, ale také pro sílu a sebevědomí. Neuvěřitelný efekt jednoduché linie rtěnky, magnetická aura osudového pohledu, svěžest upravené pleti: moderní žena si troufá pozvednout svůj vzhled i sebevědomí.

Make-up neskryje, ale zvýrazňuje.

Zvýrazňuje přirozenost jiskřivým detailem, dotekem barev, tímto malým zvratem, který nám umožňuje prosadit se, cítit se silní, sofistikovaní a jistí sami sebou.

Místo pro zdravou krásu!

Znečištění ovzduší, změny počasí, bakterie, modré světlo z obrazovek našich počítačů, stres...všechny tyto faktory mají neblahý vliv na kvalitu naší pleti.

Make-up by neměl být další toxickou vrstvou, ale naopak ochrannou bariérou. Nyní je čas na revoluci v přístupu ke kosmetice. To je důvod, proč kosmetický dům 1944 Paris staví účinnost péče o pleť do popředí svého tvůrčího procesu.

Make-up jako ochranný štít

Jsme posedlí kombinováním dekorativní kosmetiky se skutečnou péčí o pleť, protože první krok ke kráse vychází právě zevnitř.

Naše ingredience jsou pečlivě vybírány pro jejich cílený výkon. Na pleti, rtech nebo očích má každý produkt ochranný a vyživující účinek, a to samozřejmě v závislosti na oblasti obličeje. Žádný z produktů není testován na zvířatech.

Etická a zodpovědná výroba

Více než "vyrobeno v" bylo naší volbou vždy "vyrobeno jak": vybíráme si regiony pro jejich jedinečné know-how. Naši výrobci jsou vybíráni na základě jejich dovedností, ale také na základě dodržování přísných sociálních a ekologických norem, které požadujeme.

Dnes víme, že kvalita se nemusí nutně rýmovat s vysokou cenou. To je důvod, proč jsme odhodláni nabízet to nejlepší z krásy za ceny, které jsou vždy férové a dostupné.

Dekorativní kosmetiku 1944 Paris hledejte v kosmetických salonech a na www.phyto-pro.cz
https://www.1944.paris/