Pravý korejský ženšen

04.03.2023

Pravý korejský ženšen je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen. Tato rostlina, která ve svém kořenu skrývá mnoho účinných látek, se již tisíce let užívá k dosažení lidské dlouhověkosti v dobré fyzické i psychické kondici. Posiluje pět životně důležitých orgánů: játra, srdce, plíce, ledviny a slezinu a udržuje tak harmonii celého těla. Podporuje imunitu, zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu červených krvinek. Reguluje krevní tlak, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Působí proti únavě a stresu. Zlepšuje paměť, podporuje potenci a potlačuje nežádoucí projevy menopauzy.

Čaj ZEN

Tento lahodný granulovaný čaj z pravého korejského červeného ženšenu a houby lesklokorky lesklé (Reishi/Linghzi) je v Jižní Koreji považován za jeden z nejúčinnějších. Jedinečná kombinace "kořene života" a "houby nesmrtelnosti" je naprosto unikátní a stojí za vyzkoušení.

Kapsle F

Nejúčinnější ženšenové kapsle na českém trhu, které jsou vyrobeny přímo v Jižní Koreji. Obsahují prášek ze 100% fermentovaného extraktu pravého korejského červeného ženšenu, který obsahuje vysoké množství ginsenosidů (140 mg/g). Pouze jedna kapsle denně poskytne Vašemu organismu potřebné množství aktivních látek.

Fermentovaný extrakt Gold

Tento extrakt patří mezi nejúčinnější produkty z ženšenu na světě. Jedná se o 100% extrakt z kořene korejského červeného ženšenu, obohacený o fermentovanou složku. Díky tomuto patentu firmy GINLAC je lidský organismus schopen přijmout maximální množství aktivních látek tzv. ginsenosidů.

Prémiová hydratační látková maska s korejským ženšenem

Díky vysokému obsahu saponinů pomáhá vyhlazovat vrásky, vyživuje, hydratuje a rozjasňuje unavenou pleť. Již po prvním použití ucítíte účinky extraktů z pravého korejského ženšenu, aloe vera a šruchy zelné.