Představujeme výjimečné produkty z řady premium aesthetic the skin concept®

02.12.2021

Premium aesthetic the skin concept® představuje řadu přípravků speciálně vytvořených na cílené ošetření různých estetických problémů, hydrataci pokožky, vyhlazení vrásek, celkové omlazení pleti, ošetření kuperózy-žilek, pigmentových skvrn, ošetření problematické pleti a akné. The skin concept přináší ohromující výsledky.

Omlazení - lifting a regenerace pleti

Díky peptidům stimulují tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Jsou zodpovědné za vzhled i vlastnosti naší kůže. Dodávají jí pružnost, pevnost a celkově lepší vlastnosti. Navíc i sjednocují barvu pleti a působí proti vzniku pigmentových skvrn. Je přirozené, že ve stárnoucí pleti kolagenu i elastinu ubývá. To se projeví tvorbou vrásek a také celkovým unavenějším vzhledem. Krémy s peptidy nebo sérum s peptidy však proti tomuto stárnutí velmi úspěšně bojují. A vaše pleť díky tomu může stále vypadat mladě, svěže a zdravě.

Hydratační bomba

Řada no.1 - představujeme skutečnou hydratační bombu pro vystresovanou a dehydratovanou pleť. Pravidelnou aplikací dosáhnete výsledku revitalizace a hydratace, vyplnění a zjemnění struktury pokožky.

Pigmentace pleti

Pigmentové skvrny na obličeji jsou poměrně běžnou záležitostí. Krémy na pigmentové skrvny zabrání zvýšené tvorbě melaninu (který produkují již zmíněné melanocyty), díky čemuž zesvětlí pleť. Cílem je barevně sjednocená, zdravá a krásná pleť, ve které se budete cítit dobře.

Červená pleť - žilky, kuperoza

Trápí vás popraskané žilky a citlivá pleť? Naše gely působí přímo proti zarudnutí pleti a snižují i její začervenání. Při jejich užívání dochází ke zlepšení mikrocirkulace cévek, a proto se i otok lépe vstřebá. Péče o takto citlivou pleť by měla být komplexní, a kromě velmi kvalitní kosmetiky by se žena měla zaměřit také na stravu, zdravý životní styl a práci se stresem.