Přemýšlíte nad svým stylem? 5 tipů na stříbrné náušnice, které byste měla mít i vy!

15.10.2021

Většina žen je zvyklá na každodenní nošení náušnic. Možná i u vás vítězí stříbro, cenově dostupné, přesto důstojné a nadčasové. Tyhle druhy stříbrných náušnic jsou základem každé šperkovnice. Nechybí vám?

1. Stříbrné kruhy se hodí k jakémukoli outfitu, menší pro běžné nošení, velké doplní i slavnostní oděv ve společnosti. Mohou být osazené třpytivými zirkony, zcela hladké nebo zdobené lisováním a broušením. Aktuálně se objevují stříbrné kruhy v nových interpretacích, tak se nechte unést vizemi designérů.

2. Jednoduché pecky, které podtrhnou váš přirozený půvab, se hodí každý den. Sluší i sportovním ženám! Pecky mohou být v čistém designu: kulička, čirý zirkon, hladký výsek. Ale mohou mít i zajímavou podobu, která bude souznít s vaší osobností. Experimentujte s přírodními, zvířecími či hudebními motivy.

3. Visací náušnice se zajímavým motivem přitáhnou pohled okolí. Dlouhé náušnice zvýrazní linii šíje, zavěšený motiv pak zaujme svými odlesky při každém pohybu. Oblíbené jsou konkrétní motivy (sněhové vločky, pírka) i ležérní řetízkové náušnice. A samozřejmě si můžete zvolit též náušnice zdobené výrazně blýskavými krystaly Swarovski.

4. Subtilní náušnice lemující boltec sluší ženám a dívkám s krátkými nebo sepnutými delšími vlasy. Jemný decentní šperk - prozraďte okolí, že dbáte na detaily!

5. Elegantní náušnice, třeba s perlou či jiným drahým kamenem mějte připravené pro mimořádné příležitosti. Můžete je nosit mnoho let, proto si vyberte nadčasový typ - tím získáte záruku, že vám jejich vzhled ani po letech nezevšední.

Stříbrné náušnice jsou sázkou na jistotu: vyrobené z kvalitního stříbra 925/1000, v drtivé většině rhodiované pro zvýšení odolnosti a minimalizaci rizika alergické reakce. Můžete si udělat radost bez ohrožení svého rozpočtu: na ZLATO-STŘÍBRO.cz zakoupíte nejlevnější stříbrné pecky už za 215 Kč. A cena těch nejdražších, reprezentativních dárkových kusů, nepřesahuje 3.000 Kč.