Příběh Rays of Beauty

26.08.2022

Anti-age elixíry pro výživu samotných buněk. Protože krása vychází zevnitř.

Krása provází naše životy od nepaměti, všichni se rádi obklopujeme krásou. Promlouvá k nám svým tajemným jazykem. Krása není spojena jen s vnější formou, je odrazem našeho zdraví, vitality, psychické pohody. Je podmanivá a současně léčivá, je nositelkou síly. A každý člověk, který v sobě objeví vnitřní krásu a pečuje o ní, je současně také člověk naplněný a spokojený.

V Rays věříme, že krása vychází zevnitř, ze samotných buněk našich těl. Naším záměrem je podpořit krásu a zdraví každé ženy i muže a toto poselství šířit dál. Proto také vznikly RAYS Anti - Age a Rays Premium Kolagen, produkty, jejichž vývoji jsme věnovali řadu let, a doslova procestovali kus světa, abychom nalezli ty nejlepší přírodní látky a vhodnou kombinaci.

Věříme, že prostřednictvím našich produktů dostáváte to nejlepší, neboť jsou vytvořeny s tím nejvyšším důrazem na jakost a my tak můžeme garantovat špičkovou kvalitu a maximální účinky. Vzhledem k unikátnosti složení našich anti-age elixírů přinášíme opravdu to nejlepší, co lze na současném trhu nalézt. Současně jsme vděční, že tímto projektem můžeme šířit něco tak působivého, jako je KRÁSA.
Ten, kdo v sobě objeví skutečnou vnitřní krásu, se o ní může současně podělit s okolním světem.

V L A D I M Í R
Tvůrce receptů a doplňků výživy, tvůrce projektů ve zdravém životním stylu již 25 let, tvůrce Rays.
Osobně krásu vnímám jako vnitřní světlo v očích, které nikdy nezestárnou. Dívat se do očí ženy, kterou milujete a cítíte její naplnění a světlo, je šamanství života. Mé motto je láska k životu. S radostí tvořit projekt a vidět svou ženu, jak je se sebou spokojená, se svým vnějším vzhledem a vnitřním klidem. Žena v radosti pak tvoří krásné věci a ukazuje nám mužům, jak milovat.

Činit nejen svou ženu krásnou je pro mne radost.

Má vize je žít, cítit se mladý, jak nejdéle je to možné a zářit radostí a životem - always shine, to je motto Rays.