Přichází opět čas rozjet to ve velkém a zažít rock'n'roll v každém kroku: Skechers představuje další kolekci s The Rolling Stones!

29.04.2024

Po úvodní kolekci, která sklízela ovace, značka Skechers ztělesňující komfortní technologie představuje druhou sérií své obuvnické spolupráce s legendami rock'n'rollu – The Rolling Stones. Nová kolekce přináší svěží pohled na ikonické logo Licks prostřednictvím řady výrazných pánských i dámských modelů Skechers.

Před začátkem severoamerického turné Hackney Diamonds (28. 4. 2024) od The Rolling Stones přichází na trh nové boty, které jsou jako stvořené pro fanoušky koncertů The Rolling Stones. V jakémkoli případě, kdy se chystáte na velkolepý hudební koncert, připravte se na něj s pohodlím díky inovativním technologiím, jako je Skechers Air-Cooled Memory Foam® – vložka v obuvi pro maximální komfort při chůzi, tanci či stání. A pokud toužíte po novém stylovém doplňku, prokažte svou vášeň pro Stones s botami Skechers, včetně oblíbených modelů z řady Skechers UNO.

Druhá kapitola fenomenální spolupráce Skechers & The Rolling Stones bude přístupná na webu skechers.cz a ve vybraných obchodech Skechers v České republice.

PRO NI:
SKECHERS & THE ROLLING STONES: UNO – SAY IT LOUD

Ponořte se do světa barev s teniskami Skechers & The Rolling Stones: UNO – SAY IT LOUD. Ikonické logo kapely Licks se rozprostírá v živém provedení na elegantním bílém povrchu z umělé kůže durabuck. Nejen že vás tyto boty na šněrování provedou dnem plným rock'n'rollu, ale zároveň poskytnou nepřetržitý komfort a styl díky luxusním vložkám Skechers Air-Cooled Memory Foam® a průzračným mezipodešvím Skech-

Air®.SKECHERS & THE ROLLING STONES: UNO – SINGLE!
Vystupte na vrchol módního Olympu s exkluzivní edicí Skechers & The Rolling Stones: UNO – SINGLE! Šněrovací tenisky přináší dravější interpretaci legendárního loga Licks na bílém povrchu z kvalitního syntetického materiálu durabuck, což z něj činí nejen ikonu stylu, ale také synonymum pohodlí. Díky speciálně vyvinuté stélce Skechers Air-Cooled Memory Foam® a inovativní mezipodešvi Skech-Air® s průhledným vzduchovým polštářem vás tenisky UNO – SINGLE provedou každým dnem s lehkostí a stylem, který si zasloužíte.

SKECHERS & THE ROLLING STONES: FUNKY STREET – SING IT LOUD!
Udělejte na své okolí dojem – nejen hudebně, ale i vizuálně, s modelem Skechers & The Rolling Stones: Funky Street – SING IT LOUD. Tento model vás zavede do centra pozornosti s ikonickým logem Licks od Stones, vyšívaným na boku těchto plátěných kotníkových tenisek na šněrování. A díky odvážné platformě s výškou dvou palců budete doslova nad věcí. Každý krok bude jako na obláčku, díky vložce s technologií Skechers Air-Cooled Memory Foam®, která zajistí pohodlí vašim nohám po celý den.

SKECHERS & THE ROLLING STONES: BOBS D'VINE – GREAT DEBUT!
Získejte aplaus jako na rockovém koncertu. Se Skechers & The Rolling Stones: BOBS D'Vine – GREAT DEBUT zazáříte jako pravá rocková star! Tento styl bot, co se jednoduše navléká, vstupuje na světlo s autentickou podobou ikonického loga Licks od Stones, které zdobí bok syntetického svršku imitujícího odolnou kůži. Vylaďte si je na míru pomocí nastavitelných tkaniček a užijte si pohodlí každého kroku díky vložce Skechers Air-Cooled Memory Foam®.

A to není vše – jako člen charitativní linie Skechers BOBS®, přispíváte každým svým nákupem na podporu zvířat v tísni. Skechers BOBS již přes prodej svých produktů v USA, Kanadě, Velké Británii a Japonsku věnovali více než 10 milionů dolarů a přispěli k záchraně a podpoře více než 1,9 milionu psů a koček. To je opravdový rock'n'roll srdcem!

PRO NĚJ:
SKECHERS & THE ROLLING STONES: UNO – SAY IT LOUD!

A pro všechny pány s rock'n'rollovým srdcem nabízíme pánské tenisky Skechers & The Rolling Stones: UNO – SAY IT LOUD. Dominuje zde nepřehlédnutelný potisk ikonického loga Licks, tentokrát v sytě červené, který krášlí černý svršek z kvalitního syntetického materiálu durabuck, zdobený prodyšnými perforacemi. Pohodlí zde nezůstává na vedlejší koleji – díky módnímu designu na šněrování, polstrovaným vložkám Skechers Air-Cooled Memory Foam® pro maximální komfort a mezipodešvím Skech-Air® s efektními průsvitnými vzduchovými polštáři se budete cítit jako na obláčku.

SKECHERS & THE ROLLING STONES: UNO – SINGLE!
Ponořte se do hudebního světa, kde se pohodlí snoubí s neotřelým stylem, s modelem Skechers & The Rolling Stones: UNO – SINGLE! Tato bota vám nabídne vše, po čem touží vaše srdce rockerů – odvahu a styl v jednom. Nazujte si ikonu street stylu s klasickým šněrováním a nechte se unést výrazným motivem Lick, který zdobí stranu bílého syntetického svršku z durabucku, oživeného ještě propracovanými perforacemi. A zatímco budete v duchu rock'n'rollu tančit ulicemi, nechte se hýčkat vrcholným komfortem díky inovativním technologiím, jako jsou polstrované vložky Skechers Air-Cooled Memory Foam® a mezipodešve Skech-Air® s efektními vzduchovými polštáři. Obutím těchto tenisek vkročíte do epochy, kde legenda The Rolling Stones neustále burácí vpřed – a vy, ve své stopě, jdete po boku.