Přijeďte se s dětmi příjemně ochladit do nové Mamutíkovy louže na Dolní Moravě

19.06.2021

Mamutík, patron Horského resortu Dolní Morava, neusíná na vavřínech. V jeho zážitkových parcích dokážou děti řádit celé dny. Přesto letos přidává jednu novinku, kterou si užijí malé i větší děti. Vodní park se rozrostl o Mamutíkovu louži.

"Jde o zábavu, která udělá radost zejména v parném létu. Malí vodomilové se budou moct zchladit a objevovat ostrovy uprostřed obřího brouzdaliště. Mohou si také zazávodit na dřevěných vorech," popisuje nový zážitek Jitka Kadlčíková, marketingová manažerka Horského resortu Dolní Morava. Pro menší děti chystá resort hravou řeku o délce 52 metrů. Malí námořníci se mohou šplouchat v bezpečné hloubce jen po kotníky.

Jsou to právě Mamutíkovy zážitkové parky, které lákají rodiny na Dolní Moravu opakovaně. Děti si užívají kromě Mamutíkova vodního parku také Lesní zážitkový park, Pískový svět, Dětský park Amálka a samozřejmě Obřího mamuta. Jde o 13 metrů vysoký realistický model mamuta, který jde celý prolézt, prozkoumat a na konci akční prohlídky se projet ven 24 metrů dlouhým tobogánem v chobotu.

Dolní Morava letos vyšla rodinám vstříc se svým Mamutíkovým family ticketem. "Vstupenka zahrnuje jednodenní balíček pro celou rodinu. Kromě vstupu do dětských parků mají držitelé Mamutíkova family ticketu v ceně jízdu lanovkou a vstup na Stezku v oblacích," vysvětluje Jitka Kadlčíková. Zvýhodněný balíček pořídíte pouze online. Vyhnete se tak frontám u pokladen a hned po příjezdu si můžete jít užívat zábavu. Pro rodiny, ale i pro všechny ostatní návštěvníky, však platí jedno malé upozornění: přijeďte včas, abyste si všechny atrakce do sytosti užili. Co všechno můžete zažít, najdete také například na webu Dolní Moravy.

www.dolnimorava.cz