Přivítejte jaro pěkně zvesela s novou kolekcí od značky Crystalex

11.03.2023

I když možná ještě přijde pár mrazivých rán nebo několik sněhových vloček, první jarní dny jsou téměř na dohled. A aby vám to čekání na prosluněné dny a rozkvétající záhony hezky uteklo, připravili jsme pro vás krásný tip – jarní kolekci od české značky Crystalex, se kterou váš interiér rozkvete ještě dřív, než řeknete švec.

Kolekce Primavera

Veselost a hravost patří k jaru stejně jako rozkvétající příroda. A právě kolekce Primavera, která hraje jemnou bílou, zářivou žlutou, přírodní zelenou a optimistickou fialovou, bude pro první jarní dny jako stvořená. Jejich barevná souhra se postará o nádhernou jarní atmosféru.

Kolekce Herbs

Luční bylinky a drobný hmyz k sobě odjakživa patří. Jejich sounáležitost spatříte na kolekci Herbs. Zatímco jedna strana na sobě nese eleganci léčivek, v případě té druhé spatříte malé hmyzí dobrodruhy. Po nalití nápoje zapůsobí kouzlo optiky, a drobní živočichové se vzápětí zvětší. Pozvat kousek přírody však můžete i díky vázám ze stejnojmenné kolekce, na kterých rozkvetla jarní louka plná barev a poletujících motýlů. Jejich harmonická souhra jde vstříc novým trendům, pracuje s moderními odstíny, a přitom ukazuje, jak pestrá a fascinující je příroda kolem nás.

Kolekce Meadow

Chcete vnést do svého domova symbol luční atmosféry a dopřát si pohled na inspirující stvoření? Pak určitě nepřehlédněte působivé misky z kolekce Meadow s výjevy motýlů a vážek tvořenými diarytem. Hlavní roli v jejich designu hrají dvě stříkané kontrastní barvy - uvnitř zlatá a navenek smaragdově zelená nebo tmavě modrá v matném provedení. Ve stejném dekoru můžete pořídit i vázy ve dvou různých velikostech.

Kolekce Flying Gems

Jako dva kolibříci zářící v listoví, i tyto sklenice na gin a tonic nabízí barevnou pastvu pro oči. Ve spojení s jemně stříkanou stopkou se motiv kolibříka bude vyjímat na každé tabuli jako překrásný drahokam. Užijte si jejich výjimečnost v každém doušku díky nádherné kolekci Flying Gems.

Kolekce Colibri Mini-Nectar

Fauna je jedním slovem inspirující a díky její říši vznikl skvělý nápad – kolekce Colibri Mini-Nectar, která pomocí pantografu zobrazuje nejmenší ptáčky na světě, malé kolibříky letícími za lahodným nektarem. V celé sadě najdete šest různých skleniček a každá z nich má jinak barevně stříkané dno.