Pro krásnou pleť

23.05.2021

V koupelně nemusíte trávit hodiny. Vyberete-li si správného pomocníka, kýženého výsledku dosáhnete už za pět minut denně. Stačí využít toho, co nabízejí technologie: Galvanizace a světelná terapie v jednom je spolehlivým partnerem v boji proti stárnutí i problémům pleti. Počáteční investice navíc ve výsledku šetří vaši kapsu: vedle menšího množství spotřebovaných krémů vám bude největší odměnou napnutá, projasněná a zdravím zářící pleť.

Pokud se o svoji tvář staráte, protože víte, že správná péče je pro zdraví pleti klíčová, jistě tušíte, že sebedražší krém nanesený na nevyčištěnou pokožku prostě nefunguje - naopak jí může ještě uškodit. Ucpané póry totiž umějí způsobit spoustu nepříjemností. Naštěstí je tu efektivní nástroj, který pleť vyčistí, rozjasní a působí jako lifting - a jeho účinky jsou navíc podloženy klinickými studiemi: RECLAR hypoalergenní galvanický peeler je jedním ze zázraků korejské kosmetiky, kterou si pro její inovativní techniky a vysokou funkčnost oblíbil celý svět. Spojuje v sobě několik nepostradatelných funkcí v péči o pleť- jde o unikátní ultrazvukový peeling, jenž pleť hloubkově vyčistí a vaše oblíbené krémy či séra poté důkladně zapracuje tak, aby pokožka lépe vstřebávala veškeré živiny, které obsahují. To vše díky mimořádně efektivnímu spojení galvanizace a světelné terapie, tedy G-RED neboli červeného světla, které žehlí vrásky na čele i kolem očí a stahuje póry, a G-BLUE neboli modrého světla, které hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku. Jeho jedinečné schopnosti ocení každá žena bez ohledu na věk, a to i ta s tou nejcitlivější pokožkou. S RECLAR peelerem vám stačí pouhých pět minut péče každý den, a po dvou či třech týdnech už budou na obličeji jasně patrné pozitivní účinky. Vaše pleť bude čistší, jasnější a viditelně omlazená. A tip na závěr: Výrobce si je kvalitou svého produktu natolik jistý, že nabízí bezplatnou 30denní lhůtu na vyzkoušení!

Mlha, která umí zázraky

Kosmetický produkt, který stačí nanést ráno nebo jednou během dne, a vaše pokožka bude osvěžená, hydratovaná a dokonale chráněná proti nečistotám. Že to je hudba daleké budoucnosti? Kdepak. Hýčkat a především účinně chránit svoji pleť můžeme už dnes, stačí si jen správně vybrat. S ionizačním sprejem RECLAR ION MIST 24H to je realita - a navíc v elegantním a praktickém balení.

Moderní doba s sebou nese řadu pozitivních věcí, díky nimž je náš život výrazně jednodušší, než jaký ho mívaly naše babičky, ale vybírá si za to svoji daň - mimo jiné v podobě znečištěného ovzduší. Zvláště ve městě jsme vystaveni řadě nepříznivých vlivů a naše pleť se každodenně musí vyrovnávat s vysokou zátěží. Naštěstí ale i v kosmetice jde vývoj dopředu a dnes už existují technologie, které jí v tom mohou účinně pomoci. Výborným příkladem je v tomto směru ionizační sprej RECLAR ION MIST 24H. Není to totiž obyčejný "mlžný" sprej, které jsme si tak oblíbily, ale dokáže mnohem víc. Tekutinu sterilizuje UV světlem, a tak poté chrání vaši pokožku proti nečistotám a vnějším vlivům - když ho na pleť nanesete ráno, bude dokonale chráněná až do večera, a to i proti bakteriím. Ionizační sprej se také umí poprat s nepřízní počasí a minimalizuje tak škodlivý efekt mrazivých i příliš horkých dní. Exkluzivní náplň RECLAR Camelia pak pleť bohatě vyživí a hydratuje, a právě prostřednictvím ionizace sprej pokožce umožní, aby výživa a hydratace pronikly hluboko dovnitř a udržely se tam. Zesiluje rovněž účinky séra a krémů a pomáhá tónování pleti. A protože dnes i po kosmetických nezbytnostech chceme, aby byly maximálně praktické, splňuje naše požadavky i tento sprej - jednoduše ho dáte do kabelky, abyste ho měla kdykoli během dne po ruce a mohla jeho účinky posílit, a to bez obavy, že si poškodíte make-up: vaše pleť bude osvěžená a zdravá nejen na pohled, ale i uvnitř.