PRO tipy: Jak poznat, kdy je tvůj partner nadržený

20.02.2024

Cítíš se někdy zmatená, když se snažíš rozluštit, jestli je tvá drahá polovička nadržená nebo ne? Je to frustrující situace, kterou mnozí z nás zažívají. Ale neboj se, v tomto článku ti přineseme 4 PRO tipy, které ti pomohou tvého partnera pochopit.

1. Sleduj řeč těla

Přestože se to na první pohled může jevit jako jednoduché, opak je pravdou. Rozluštit řeč těla partnera je vlastně uměním samo o sobě.

"Tělo dokáže vyjadřovat mnoho významných signálů o aktuálních pocitech a touhách. Řeč těla může být klíčem k odhalení partnerových skrytých tužeb. Naopak, když zrovna nálada není, může se vyhýbat fyzickému kontaktu úplně, působit napjatě nebo roztěkaně a nezaujatě," podotýká expert na sexualitu z Erosstar.cz.

2. Naslouchej

Verbální komunikace je další klíčovou částí této hádanky. Možná se více vyjadřuješ, používáš sugestivní slova a občas hodíš pikantní poznámku či sexuální narážku. A stejně tak to může platit u tvého partnera.

3. Všímej si změn chování

Určitě znáš svého partnera jak své boty – všemi těmi malými zvyky a manýry, které jsou mu vlastní. Ale když se náhle cítí nadržený, všimneš si, že se začne chovat trochu jinak…

Možná bude přítulnější, začne častěji iniciovat fyzický kontakt a bude se oblékat způsobem, který tě rozhodně nepřesvědčí, že jde jen o náhodu. Takový způsob může být i sugestivní vytahování a chystání erotických hraček. Někdo rád do ložnice nachystá plyšová pouta nebo také oblíbený vibrátor.

4. Měj na paměti čas

Načasování hraje roli samo o sobě. Dlouhý a stresující den v práci ti asi nepřijde jako něco, po čem by měl tvůj milovaný chuť na sex. Jinak tomu bude, pokud si užil den plný odpočinku nebo si dal do těla v posilovně. Po takové aktivitě je pravděpodobnější, že chuť na sex bude na pořadu dne.