Pro ženy, které chtějí pro svou pleť maximum.

05.02.2023

Jak toho docílit dokonalé pleti? Velkou roli hraje, zda používáte správné kosmetické produkty. Někdy Vám můžou chemické látky v produktu škodit než pomáhat. Proto je důležité vybrat si kosmetiku, která Vaši pleť bude hýčkat. Prémiová značka Onclé Biorganic představuje dokonalé spojení přírody a moderní vědy, díky kterému se budete cítit výjimečně.

Biorganic, chci pro svou pleť maximum.

V dnešní době je možné, že na svou pleť zapomeneme. Opomíjíme, co nás dělá ve skutečnosti výjimečnou. Řada Biorganic přichází s posláním probudit jiskru v každé ženě, aby sama sobě ukázala, jak moc ji na sobě záleží a ukázala svou přirozenou krásu.

Řada Biorganic jde ruku v ruce s poznáním, co ženy od kosmetiky ve skutečnosti potřebují i očekávají. Řada Biorganic je veganská a vyrobená ze 100% přírodních složek bez chemie, proto vyhoví potřebám i té nejnáročnější pokožky. Jaké produkty řada Biorganic představuje?

Intimní kosmetika

Výjimečnou péči o intimní partie přináší v podobě intimního čistícího oleje a intimní mycí emulze. Jednotlivé produkty představují šetrnou, účinnou a aktivní ochranu s 100 % přírodním složením, Biolinem P, který se postará o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech.

Pleťová kosmetika

Krásná pleť rovná se hydratovaná pleť. Pleť musíme hydratovat za každého počasí. K dokonalé hydrataci Vám pomůže Hydratační mist přinese Vaši pleti hloubkovou hydrataci. O osvěžení pleti se postará 99 % přírodních ingrediencí, jedinečný koktejl z BIO organické šťávy z aloe vera, kokosové vody a mořských minerálů.

Tělová kosmetika

Dvojice tělových produktů mycí mléko a tělové mléko se postarají, aby Vaše pokožka byla vyživená, hydratovaná a hebká. Mycí mléko přináší tu nejšetrnější péči, díky jemným složkám na přírodní bázi. Po koupeli neváhejte sáhnout po tělovém mléku. Spolehlivě chrání pokožku před dehydratací a podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry pokožky. Vaše pokožka bude vyživená a jemná díky arganovému a švestkovému oleji.

Více informací naleznete na www.oncle.cz.